qr

Švęskime Lietuvą! APK

Kasdien iki Lietuvos šimtadienio primins apie svarbius 1918-2018 m. įvykius

Version1.10 (10)
UpdatedDec 12, 2017 (3 years ago)
DeveloperTadas Šukšteris
CategoryApps, Events
IDlt.vas.android
Installs1,000+

Kad būtų smagiau laukti Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio dienos, likus 100 dienų iki vasario 16d., kiekvieną dieną programėlė „Švęskime Lietuvą“ Jums primins apie svarbiausius, įdomiausius 1918 - 2018 metų įvykius, kurie apims įvairiausias mūsų valstybės gyvenimo sritis, t.y. politiką, meną, kultūrą, mokslą ir t.t.


Peržiūrėti prieš tai buvusius ir jau atidarytus įvykius, galima bet kada, o visi kiti įvykiai yra užslėpti ir jie Jus nustebins tik sulaukus kitos dienos.


Programėlės tikslas – suvienyti visus lietuvius išsibarsčiusius po visą pasaulį ir paskatinti švęsti Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį.


Vasario 16 – osios dienos vakarą, 19.00 val. visuose telefonuose, paspaudus mygtuką PLAY, pradės skambėti Lietuvos himnas. Tad iškelkit juos aukštai ir visi kartu parodykit, kaip reikia švęsti valstybės gimtadienį!


Programinį kodą kūrė ir tvarkė:
Tadas Šukšteris

Idėjos kūrėjai ir redaktoriai:
Donatas Vaičiurgis
Gabija Vaičiurgė
Simona Sinkevič
Valdemar Sinkevič

Idėją įgyvendinti, datas rinkti ir redaguoti padėjo:
Gintaras Žiauga

Datas siūlė ir atrinkti padėjo:
Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Buzienė, mokytojos Daiva Romutienė ir Vijola Liachovienė, Viekšnių politechnikos mokyklos mokytoja Genovaitė Čiužienė

Mažeikių PM Viekšnių skyriaus mokiniai Barvydytė Daiva, Garalis Renatas, Marcinkutė Auksė, Beniušis Rokas, Braun Deivis, Barusevičius Mantas, Budrytė Živilė, Petuškinaitė Lina, Sireika Aurimas, Šiudeikytė Dileta, Taurinskas Viktoras.

Iniciatyvą palaiko:
„100 Atkurtai Lietuvai“ Komunikacijos ekspertas Marius Gurskas


Email: tadas.suksteris@gmail.com

See more
See more