qr

Відчуття.Тиші & Zigmund Afraid APK

Now all songs "Sensations.This" and "Zigmund Afraid" are online in one application.

Version9.0 (9)
UpdatedJun 22, 2019 (2 years ago)
DeveloperDmytro Turskyi
CategoryApps, Music & Audio
IDcom.music.android.sensilence
Installs100+

Відтепер композиції українського рок-гурту "Відчуття.Тиші" та його сайд-проекту "Zigmund Afraid" з любов'ю зібрані та доступні в онлайн режимі в одному додатку.

Прошу звернути увагу, що додаток створений виключно з метою ознайомлення потенційних слухачів з творчістю гурту, тому можливість скачувати пісні не реалізована, але їх можна слухати онлайн, навіть якщо екран заблоковано.
Придбати та скачати пісні як і раніше ви завжди можете на музикальних інтернет майданчиках.

Гурт `Відчуття.Тиші` було створено 10 вересня 2004 року в Запоріжжі. Перший виступ відбувся на фестивалі сучасної української пісні `Голос` у жовтні 2006. Дебютний однойменний лонгплей побачив світ в 2011 року. Тоді ж вийшла і перша відеоробота команди на пісню 'Навесні' з цього альбому. І альбом і відео були відзначені як, відповідно, "Кращий реліз року" і "Кращий кліп року" за версією вебзіна `MusicWALL`. Наступного року вийшов синґл `Зомбі`, куди окрім заголовної пісні увійшли її японська версія і дабстеп-мікс від aContrari. 2013 року гурт випускає ЕР під назвою `Злочин` після чого гурт бере тривалу драматичну паузу. З 2017 року `Відчуття.Тиші` в оновленому складі повертаються до творчої діяльності, триває робота над наступним студійним релізом. Свій стиль музиканти ідентифікують, як брітіш-кор, що, насправді, є доволі умовним визначенням, адже звучання гурту варіюється від рок-балад і брит-попа до скрімо й хардкора.

Zigmund Afraid - віртуальний гурт з України, що є сайд-проектом музикантів рок-гурту Відчуття.Тиші. З моменту свого заснування гурт не має стабільного складу, що відповідним чином вплинуло на стиль їхньої музики, а також - на частоту виходу релізу. Гурт випустив синґл Abroad, який був успішно реміксований проектом Retroflex Encoded (aContrari). Після доволі довгої паузи настав час для публікації другого синґлу. Тож, “don't be afraid, here's the doctor!”

What's New

Реалізована можливість слухати музику з виключеним екраном.
Декілька пісень було додано до додатку, що трохи збільшило його розмір, нажаль це вимушений крок, через відсутність стабільного посилання в інтернеті на деякі пісні.
Якщо є зауваження, або ідеї щодо покращення додатку, буду вдячний, якщо ви напишите свої пропозиції мені особистим повідомленням на dmitriy.turskiy@gmail.com

Email: dmitriy.turskyi@gmail.com

See more
See more