qr

ЛІПАКА APK

Molding is fun and easy!

Version1.0.0 (2139)
UpdatedSep 22, 2019 (1 year ago)
DeveloperHey Clay
CategoryGames, Creativity
IDcom.heyclay.CLAY.Lipaka
Installs50,000+

Будь-хто, дитина чи дорослий, навчиться створювати захопливі креативні штуки з пластиліну, скориставшись додатком ЛІПАКА®. Просто спробуйте!

Додаток поєднує натхненну анімацію з практичним досвідом моделювання. Використовуючи його з оригінальним пластиліном ЛІПАКА® від HEY CLAY®, ви неодмінно вирушите у фантастичний світ творчої майстерності та веселощів!

Почавши з простих кульок і ковбасок, незабаром ви зробите дивовижних персонажів – майже як справжні скульптори! Додаток ЛІПАКА® створений насамперед для натхнення і навчання основних прийомів ліплення на прикладі чарівних та кумедних анімованих персонажів.

Завдяки симпатичним пластиліновим Монстрам, Птахам, Тваринам та Прибульцям ви зможете швидко й весело навчитися ліплення та згодом легко матеріалізувати інших героїв з книжки та екрана. Та найголовніше – надихнути дитину на власні пластилінові ідеї та фантазії, якими ви з часом будете пишатися!

Додаток допоможе вам створити власну пластилінову галерею. Сфотографуйте своє творіння, підпишіть його, а потім поділіться з друзями та родиною. Зробіть галерею пластилінового мистецтва, щоб зберегти свої шедеври!

ОСОБЛИВОСТІ:

• 36 дивовижних персонажів
• Легкі інструкції з ліплення крок за кроком
• Інтерактивний режим навчання
• Просте вивчення форм та кольорів
• Розвиток абстрактного мислення
• Покращення координації рук та очей
• Дружній для дитини інтерфейс
• 6 персонажів доступні безкоштовно

Для найкращих витворів використовуйте оригінальний пластилін ЛІПАКА® від HEY CLAY®. Він твердіє на повітрі, завдяки чому ви зможете гратися з фігуркою як з іграшкою чи аксесуаром!

І пам'ятайте! Хай би якого кумедного незграбу зліпила ваша дитина – це завжди буде індивідуальний витвір, вартий похвали незалежно від порушень пропорцій або симетрії. Адже в кожному такому творі є частинка настрою та енергії вашого малюка.

Насолоджуйтесь радістю ліпити – це кльово!

What's New

Додано набори "Комахи" та "Динозаври"

Email: contact@hey-clay.com

See more
See more

See more