Download آموزش زبان انگلیسی از طریق مکالمه و موسیقی -چکامه APK for Android - Games - Free - Latest Version

qr

آموزش زبان انگلیسی از طریق مکالمه و موسیقی -چکامه APK

Listen to the music of English-language readers and speak the language.

Version3.0.3 (105)
UpdatedAug 24, 2019 (2 years ago)
DeveloperAndroidHa
CategoryApps, Education
IDcom.androidha.chakame
Installs100,000+

زبان انگلیسی را همچون بلبل صحبت کنید . بدون فراموشی، با تلفظ صحیح!

یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضروری ترین نیازهای دنیای امروز می باشد که شخص نیاز دارد تا با کمترین هزینه و زمان و بهینه ترین روش این کار را انجام دهد.

تجربه و علم ثابت کرده موسیقی می تواند یکی از بهترین روش های آموزشی در دنیا باشد که چکامه با استفاده از همین روش شما را با ترانه هایی از خوانندگان محبوبتان با لهجه های انگلیسی و آمریکایی در سطوح مختلف مواجه خواهد کرد تا به طرز شگفت انگیزی قدرت شنیداری خود را بالا ببرید و با استفاده از آن بتوانید هر آهنگ و فیلم انگلیسی را متوجه بشوید و با دنیایی از لغات جدید و کاربردی آشنا شوید و آن ها را در حافظه بلند مدت خود نگه داری کنید و در بخش آزمون آن مهارت خود را محک بزنید.

در قسمت مکالمه ی این نرم افزار شما می توانید خودتان را در شرایط مختلف داستان های ما قرار داده و با مکالمات مربوط به هر محیطی آشنا شوید و علاوه بر افزایش دایره واژگان خود، با ساختار جملات مختلف نیز آشنا بشوید و گوش خود را نیز به جملات مختلف آشنا کنید. اگر به دنبال بهترین نرم افزار آموزش زبان می گردید و علاقه به یادگیری زبان در کوتاهترین زمان دارید، اگر به تقویت زبان خود می اندیشید، جای درنگی برای نصب این برنامه نمی ماند.

شما می توانید در این نرم افزار کاملا کاربردی همزمان با شنیدن موسیقی و مکالمات چکامه از متن اصلی و ترجمه آن به طور لحظه به لحظه بهره مند شوید تا همزمان هم قدرت شنیداری خود را تقویت کنید و تلفظ لغات و املای آن ها و هم ساختار جملات و کلمات ترکیبی را با لذت بخش ترین روش و مجموعه ای از بهترین مکالمات و موسیقی های جهان فرابگیرید.

زبان انگلیسی چیست ؟ این سوال دیگر امروزه معنایی ندارد، چرا که تقریبا تمام دنیا با این زبان به عنوان مهمترین زبان بین المللی دنیا آشنا هستند. شاید بپرسید که زبان انگلیسی چندیمین زبان جهان است. خب باید بدانید که این زبان امروزه دارای حدود یک میلیارد و چهارصد صحبت کننده دارد و از این حیث زبان اول دنیا است.
برای کسانی که با این سوال مواجه هستند که زبان انگلیسی رو از کجا شروع کنم یا چه جوری زبان را یاد بگیریم باید صراحتا گفت که با چکامه شروع کنید. این نرم افزار خودآموز هوشمند زبان انگلیسی آنقدر شما را جذب خواهد کرد که همیشه به عنوان یک نرم افزار زبان انگلیسی برای اندروید بر روی گوشی های تلفن همراه شما باقی خواهد ماند.
در راستای توسعه این اپلیکیشن، بخش آموزش مکالمه هم به برنامه اضافه شده و کاربران گرامی می توانند در این نرم افزار زبان انگلیسی مکالمه خود را نیز قوی کنند.
زبان انگلیسی کنکور امروزه دیگر در حد تنها لغت های کتاب زبان نبوده و نیاز دارد تا دانش آموزان دایره لغات خود را توسعه بدهند تا بتوانند درصد بالایی در این درس بگیرند. استفاده از این اپلیکیشن اموزش زبان از این جهت می تواند برای استفاده کنکوری ها نیز مفید باشد. پس برای تقویت زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه و پس از دانشگاه چکامه می تواند همراه خوبی برای شما باشد.
ما در چکامه مطالب آموزشی را برای شما سطح بندی کرده تا بتوانید زبان انگلیسی را از صفر تا صد و از پایه بیاموزید. این برنامه برای سطوح مبتدی تا پیشرفته برنامه دارد.
کسانی که به دنبال کار می گردند و به دنبال استخدامی هستند به خصوص عزیزانی که به دنبال زبان تخصصی هتداری و کامپیوتر هستند می توانند از مزایای چکامه بهره مند شوند. این نرم افزار شما را با تلفظ صحیح لغات با زبان انگلیسی زبانان مطرح دنیا آشنا می کند.
اگر همیشه با این زبان مشکل داشتید و با خود می گفتید که از زبان انگلیسی متنفرم، باید به شما پیشنهاد کنیم که حتما از این اپلیکیشن استفاده کنید. زیرا دید شما نسبت به یادگیری عوض خواهد شد.
باید بدانید که تعداد زیادی از کاربران ما کسانی هستند که زبان انگلیسی را برای مهاجرت می آموزند. تداعی شرایط حضور در محیط خارج از کشور به واسطه بخش مکالمه این اپلیکیشن این امکان خوب را برای کاربران فراهم کرده که دایره گسترده ای از محیط ها را تجربه کنند.
شما با استفاده ازاین روش دلنشین موسیقی و لذت بردن از آن می توانید زبان انگلیسی را در 50 روز به صورت فشرده بیاموزید.
با توجه به توسعه استفاده از این زبان در دنیا، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان به امری رایج تبدیل شده است. شما از این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی افلاین علاوه بر آموزش به بزرگسالان می‌توانید به‌عنوان یک نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای کودک نیز استفاده بکنید.

** نحوه پرداخت درون برنامه ای می باشد **

آیدی تلگرام بخش پشتیبانی Androidha_Group

What's New

رفع مشکل دانلود در اندروید 9

Email: developer@androidha.com

See more
See more

See more