qr

آموزش زبان انگلیسی در سفر مکالمات پرکاربرد و ضروری APK

Teaching commonly used words and expressions and absolutely necessary English and Persian words in travel

Version11 (11)
UpdatedOct 26, 2020 (1 month ago)
DeveloperSmart-Ideas
CategoryApps, Education
IDcom.anjeldeveloper.englishphrases
Installs50,000+

لغات و اصطلاحات پرکاربرد و کلمات کاملا ضروری انگلیسی همیشه و همه جا کارآمد و موثر است.
ما در برنامه انگلیسی در سفر ویژگی های منحصر به فردی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. از جمله اصطلاحات پر کاربرد و کلمات کاملا ضروری فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی.
پس اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید برنامه انگلیسی در سفر به همراه اصطلاحات پرکاربرد و کلمات کاملا ضروری را از دست ندهید.
انگلیسی در سفر بهترین برنامه ای است که کلیدهای انگلیسی کامل، اسم ها و عبارات و تمامی اصطلاحات پرکاربرد و کلمات کاملا ضروری انگلیسی را پوشش می دهد. همچنین اکثر فعل هایی را که زبان آموزان انگلیسی باید به آن مسلط باشند را فراهم می کند.
انگلیسی در سفر بخش های کاربردی در بخش انگلیسی و فارسی دارد. بخش هایی از جمله زمان و تاریخ به زبان های انگلیسی و فارسی، احوال پرسی به زبان های انگلیسی و فارسی ، مکان ها به زبان های انگلیسی و فارسی ، نوشیدنی ها به زبان های انگلیسی و فارسی ، مد و فشن به زبان های انگلیسی و فارسی ، حمل و نقل به زبان های انگلیسی و فارسی ، اعضای بدن به زبان های انگلیسی و فارسی ، هواشناسی به زبان های انگلیسی و فارسی ، کار و حرفه به زبان های انگلیسی و فارسی ، رنگ ها و اعداد به زبان های انگلیسی و فارسی و همچنین اصطلاحات پرکاربرد و کلمات کاملا ضروری در دسته های اصطلاحات روزانه به زبان های انگلیسی و فارسی ، اصطلاحات بانکی و امور مالی به زبان های انگلیسی و فارسی ، اصطلاحات پزشکی و درمانی به زبان های انگلیسی و فارسی ، اصطلاحات روابط و دوست یابی به زبان های انگلیسی و فارسی ، اصطلاحات خرید و مبادلات به زبان های انگلیسی و فارسی ، اصطلاحات گشت و گذار به زبان های انگلیسی و فارسی، اصطلاحات کافه و رستوران به زبان های انگلیسی و فارسی، اصطلاحات آدرس دهی به زبان های انگلیسی و فارسی را برای شما عزیزان در نظر گرفته تا بتوانید برای هر موقعیت و مکان لغات و اصطلاحات انگلیسی و فارسی متناسب با آن را بیابید.

ویژگی های برنامه انگلیسی در سفر :
فهرستی کامل از لغات، اصطلاحات، افعال و کلمات فارسی و انگلیسی
قابلیت سرچ و جست و جوی کلمه ی انگلیسی و فارسی دلخواه
اصطلاحات پرکاربرد و کلمات کاملا ضروری در زبان انگلیسی و فارسی

دسته بندی :
زمان و تاریخ، احوال پرسی، مکان ها، نوشیدنی ها، مد و فشن، حمل و نقل، اعضای بدن، هواشناسی، کار و حرفه، رنگ ها و اعداد به زبان های انگلیسی و فارسی
اصطلاحات پرکاربرد و کلمات کاملا ضروری روزانه، بانکی و امور مالی، پزشکی و درمانی، روابط و دوست یابی، خرید و مبادلات، گشت و گذار، کافه و رستوران، آدرس دهی به زبان های انگلیسی و فارسی

What's New

رفع ایرادات برنامه
بهبود عملکرد برنامه

Email: sajad.tnejad@gmail.com

See more
See more

See more