qr

بازاریاب - BazarYab APK

شبکه تجاری بازاریاب بنیان‌گذار «وب مارک»، بزرگ‌ترین شبکه بازاریابی آنلاین کشور

Version2.2 (13)
UpdatedJul 16, 2018 (2 years ago)
DeveloperBazaryab Inc
CategoryApps, Shopping
IDcom.bazaryab.ecommerce
Installs500+

بیش از ۲۷ هزار وب سایت فروشگاهی در ایران به ثبت رسیده است. تا به حال به این فکر کرده‌اید که چه طور می‌توانید کالای خود را از میان انبوهی از وب‌سایت‌های مختلف پیدا کنید؟ یا صرفا به مشاهده اطلاعات یک یا چند وب‌سایت بزرگ و معروف بسنده می‌کنید؟

شرکت بازاریاب تجارت فردا (سهامی خاص) bazaryab.com یک بار برای همیشه مشکل جستجوی محصولات و بهترین انتخاب را برای خریداران خود حل کرده است! این‌جا مرکز خرید بزرگ اینترنتی است که روز به روز فروشگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی مختلفی در همه زمینه‌ها به آن می‌پیوندند تا شما به راحتی در هر شهری که هستید بهترین محصول را از میان بهترین فروشندگان در نزدیک‌ترین محل کار یا سکونت خود تهیه و در کم‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید!

بازاریاب، تلاش می‌کند صدها فروشگاه کوچک و بزرگ را با این که محصولات خوبی دارند ولی چون به تنهایی تلاش می‌کنند که دیده شوند را در یک پاساژ مجازی دور هم گردآورد تا با این هم افزایی همه آن‌ها بتوانند در مقابل چشمان شما قرار بگیرند و توان و یارای رقابت با غول‌های اقتصادی بزرگ را پیدا کنند. چه بسا قیمت‌هایی بهتر، کیفیت و گارانتی بهتر و سرعت عمل بهتری هم داشته باشند. تنوع و گستردگی این فروشگاه‌ها به راحتی به شما این اجازه را می‌دهد که همیشه قدرت انتخاب داشته باشید و بهترین خرید اینترنتی خود را تجربه کنید.


Email: bazaryab.int@gmail.com

See more
See more