تلگرام طلایی | بدون فیلتر | ضد فیلتر icon

تلگرام طلایی | بدون فیلتر | ضد فیلتر

7.0.1-tala · Oct 10, 2020

Download تلگرام طلایی | بدون فیلتر | ضد فیلتر APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version7.0.1-tala (13810)
UpdatedOct 10, 2020
Developerම Mobile
IDcom.teletalaier.rohg
Installs100+
CategoryApps, Social

تلگرام طلایی | بدون فیلتر | ضد فیلتر app

Golden Telegram new version with no filter and anti-filter feature

طلاگرام یک نسخه ویژه و غیر رسمی از تلگرام است که از API تلگرام استفاده میکند و دسترسی آزاد را فراهم میکند ( دور زدن سانسور تلگرام )

طلاگرام ویژگی هایی را به برنامه تلگرام افزوده است

پروکسی : در طلاگرام پروکسی به صورت پیش فرض وجود دارد

دسته بندی گفتگو ها :
گفتگو های شما ( گروه - کانال - ربات - مخاطب - ) به صورت تب بندی برای دسترسی راحت و سریع جدا شده است

پروفایل ساز :
ساخت پروفایل و زیبا سازی اسم

امنیت : امنیت مونوطلایی همانند امنیت تلگرام است و فرقی میان آن ها وجود ندارد

امکانات بیشتر > پروفایل - عکس نوشته ساز - کپی کردن قسمتی از متن و ...

End User Terms :

By downloading and using this product, You agree to the End User License Agreement and Privacy Notice https://sites.google.com/view/talafive

چرا طلا پلاس استفاده کنیم ؟:


با قابلیت گفتگوی مخفی: کانال، گروه یا هر چت شخصی که می‌خواهید به صورت مخفی استفاده کنید را به راحتی مخفی کنید و فقط در زمان نیاز آن را از حالت مخفی خارج کنید.


انواع فوروارد پیشرفته و فوروارد چندگانه : علاوه بر فوروارد عادی، شما امکان استفاده از ۳ نوع فوروارد دیگر را دارید، با فوروارد پیشرفته می‌توانید قبل از ارسال پیام آن را ویرایش کنید، به وسیله فوروارد بدون نقل‌قول می‌توانید بدون این‌که نام فرستنده قبلی مشخص باشد پیام را از طرف خودتان ارسال کنید و در آخر با فوروارد چندگانه می‌توانید پیام مورد نظر را به طور همزمان به هر تعداد مخاطب ارسال کنید.

حالت روح دار: با استفاده از این قابلیت در عین ها که با حالت روح هستید میتوانید پیام ها را مشاهده کنید و لی انلاین نباشید و از برنامه اصلی جلوتر خواهد بود .


بدون قطعی و جدید : در طلا گرام از پروکسی‌های پر سرعت استفاده شده است و این پروکسی ها هر لحظه در حال بررسی هستند و شما هیچ پیامی را از دست نمی‌دهید و با سرعت بالا علاوه بر گفتگو، می‌توانید عکس و فیلم‌ها را تماشا کنید.

با قابلیت تغییرات و یا تغییر مخاطبین : زمانی که هر کدام از مخاطبان شما، عکس پروفایل، نام کاربری، اسم و یا شماره تلفن خود را تغییر دهند طلا گرام شما را از این تغییر آگاه می‌کند و این تغییرات را در قسمتی اختصاصی به شما نشان می‌دهد.گفتگو با افراد نزدیک و افراد یاب: این امکان در اختیار شماست که اگر این گزینه را فعال کنید می‌توانید با افرادی که در نزدیکی شما زندگی می‌کنند گفتگو کنید و یا حتی می‌توانید در گروه‌های محلی عضو شوید.

تب بندی: تب‌های تفکیک شده به شما این امکان را می‌دهد که گفتگوهای شخصی، گروه‌ها، سوپر گروه‌ها، کانال‌ها، ربات‌ها و علاقه‌مندی‌ها را در بخش‌های جداگانه ببینید، همچنین می‌توانید این تب‌ها را با سلیقه خود تنظیم کنید.

بومی‌سازی شده: در تنظیمات اختصاصی طلا گرام امکانی قرار گرفته است که با فعال‌سازی آن، تاریخ‌ها به صورت شمسی نمایش داده می‌شوند و همچنین می‌توانید با فعال‌سازی قابلیت فونت، برنامه را به صورت فونت های مختلف فارسی ببینید.

بدون فیلتر بدون تبلیغات : بدون تبلیغ زیاد میتوانید از طلا گرام استفاده کنید

خاموش کردن: اگر می‌خواهید اعلان‌های برنامه به شما نشان داده نشود، با این ویژگی طلا گرام را خاموش کنید.

استفاده همزمان تا ۳ اکانت طلایی جدید : چند اکانته چند کاربره و چند حساب کاربری اکانت‌های مختلف خود را در کنار هم مدیریت کنید و نیازی به استفاده از برنامه‌های جداگانه برای هر حساب ندارید.

شخصی سازی: پوسته، اندازه فونت، حالت شب و روز، تصویر زمینه و صداهای اعلان را با سلیقه خود تنظیم کنید.

و بسیاری امکانات دیگر: حذف دوطرفه پیام، مکان خود را به اشتراک بگذارید، پیام‌های فرستاده شده را ویرایش کنید، پیام خاصی را نشانه‌گذاری کنید، گفتگو خاصی را به علاقه‌مندی‌ها اضافه کنید، مخاطبین آنلاین را ببینید و امکانات بیشتر

دلیل سرعت بالای طلا گرام چیست و چرا همیشه بدون فیلتر شکن وصل است؟
ما در طلا گرام از تکنولوژی کاملا جدیدی برای ضد فیلتر کردن استفاده می‌کنیم و مهندسان ما پیوسته برای ارتقاء هر چه بیشتر این تکنولوژی پیشرفته جدید، تلاش می‌کنند. سیستم جدید به نحوی عمل می‌کند که کاربر در استفاده طلا گرام ، همان سرعتی را که قبل از فیلتر شدن داشت، دوباره تجربه کند. این دقیقا همان دلیلی است که طلا گرام سرعت بسیار بالایی دارد و همیشه بدون فیلتر شکن وصل است.
مخاطبین دو طرفه: متوجه شوید چه کسانی شماره تلفن شما را ذخیره کرده‌اند.

آیدی یاب دار: با نوشتن نام کاربری هر شخص، با او گفتگو کنید و یا وارد کانال یا گروه آن نام‌کاربری شوید.


در صورتی که با مشکل مواجه شدید حتما به پشتیبانی ما پیام دهید .

Email: teltalaei6@gmail.com

Read more

You May Also Like