qr

دانلود آهنگ های قدیمی مرجان بدون اینترنت APK

دانلود گلچین برترین آهنگ های قدیمی مرجان بدون نیاز اینترنت

Version2 (2)
UpdatedJul 27, 2020 (3 months ago)
Developeremadsiana
CategoryApps, Music & Audio
IDcom.pyramids.marjan.marjan
Installs50,000+

شهلا صافی ضمیر مشهور به مرجان در تهران متولد شد.خواننده قدیمی و بازیگر ایرانی است. او پس از اتمام تحصیلات متوسطه با مهدی علی محمدی - گوینده رادیو و دوبلور ازدواج کرد.
وی در سن ۲۱ سالگی برای نخستین بار در فیلم دنیای پر امید به کارگردانی احمد شیرازی بر پرده سینما ظاهر شد. او پس از جدایی از همسر خود با فریدون ژورک ازدواج کرد. در آن زمان چون شهلا صافی ضمیر با نام شهلا معروف شده بود، نام هنری مرجان را برای خود برگزید.
مرجان از هنرمندانی است که در آغاز بازیگر سینما بوده و در فیلم‌های بسیاری بازی کرده‌است. در آن زمان خواننده‌هایی چون عهدیه در فیلم‌ها با وی ترانه می‌خواندند. مرجان متوجه صدای خوب خود می‌شود و با خواندن ترانه «کویر دل» که پیش‌تر خواننده ترکیه ای آژدا پکان آن را به زبان ترکی اجرا کرده بود، بسیار معروف شد. وی با شرکت در شوهای تلویزیونی محبوبیت و معروفیت وی صد چندان شد و پس از خواننده شدن سینما را رها کرد و در فیلمی بازی نکرد. پس از انقلاب تا سال ۱۳۶۹ در زندان اوین در ایران ماند و در نهایت با گذشت چند سال از ایران خارج شد.
مرجان این خواننده قدیمی از خواننده‌های ایرانی دوره پیش از انقلاب ۱۳۵۷ است که پس از ۲۶ سال بعد از انقلاب برای نخستین بار با اجرای برنامه هنری در اجتماع بزرگ کنگره ایرانیان در واشینگتن دی سی، آمریکا حضور پیدا کرد.مرجان آهنگی به نام «رهایی» دربارهٔ اعتراضات مردمی در ایران خوانده است. ملودی این آهنگ توسط مرجان، ترانه توسط همسرش فریدون ژورک و تنظیم توسط پرویز رحمان پناه انجام شده‌است.
مرجان طی این دوره با شاعران و آهنگسازان خبره و بنامی همچون: پرویز مقصدی - فریبرز لاچینی -اردلان سرفراز - منوچهر چشم آذر - آرش سزاوار - تورج شعبان خانی -اریک ارکانت و… همکاری داشته‌است.
آهنگ های اجرا شده توسط مرجان:
کویر دل
گلچین ۲
کنسرت مرجان
شبهای خط خطی
خاطره‌ها - بازخوانی آهنگ‌های قدیمی
سکه ماه
ویژگی های برنامه آهنگ های مرجان:
🎼 رابط کاربري زيبا و ساده برای استفاده آسان از لیست پخش آهنگ ها
🎼 کیفیت بالای آهنگ ها
🎼 امکان جلو و عقب بردن آهنگ ها
🎼 قابلیت پخش آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
🎼 حجم مناسب برنامه


Email: emadsianafreelancer@gmail.com

See more
See more