qr

رشدیار APK

Ideas and games suitable for children aged 0 to 3 years

Version1.3.2 (10)
UpdatedSep 20, 2020 (5 months ago)
DeveloperTAVAN YAAR
CategoryApps, Parenting
IDcom.nova.maxis7567.roshdyaar2
Installs100+

رشدیار نرم افزاری که برای والدین کودکان 0 تا 3 سال به منظور آشنایی با مراحل رشدی کودک در این سن و ارائه متناسب بازی و فعالیت متناسب با سن کودکان برای رشد و تکامل کودکان در حیطه های حرکتی, زبانی, شناختی و اجتماعی در نسخه اندروی منتشر شده است.
بیشتر افراد باور دارن که رد کودک فقط شامل رشد قد، وزن و دور سر کودک می باشد در حالیکه تکامل و زشد کودک تو حیطه های حرکتی، زبانی، شناختی و اجتماعی از مسائل مهمی می باشد که در اکثر کشورها مدام تا 3 سالگی بر اساس تست های معتبر سنجیده می شوند. و ارزش زیادی در تشخیص های زود اختلالت تکاملی را دارند. از طرفی تحقیقات ثاب کرده اند هر چقدر در سنین پایین تر کودک مراحل رشدی را کامل تر طی کند و بازی های حسی و حرکتی متناسب با سنش را بازی کند در دوران کودکی، تحصیل و بزرگسالی موفق تر و بهتری خواهد داشت. مهارت هایی که کودک تا سه سالگی بدست می آورد تا آخر عمر همراه او خواهند بود و سرنوشت وی را رقم خواهند زد. پس یکی از اصلی ترین وظیفه هر والدی صرف زمان برای بازی متناسب با سن کودکش تا سه سالگی می باشد که رشدیار در زمینه می تواند کمک کننده و راهنما باشد
شما می توانید با ثبت نام در نرم افزار رشدیار به طور رایگان مراحل رشدی کودکتان را در چهار حوزه اصلی رشد یعنی حرکتی, زبانی, شناختی و اجتماعی ارزیابی و پیگری کنین و در صورت نیاز به با متخصص مربوطه تماس حاصل فرمایید.
بخشی از رشدیار که همچنان با نظرات و پیشنهادات شما در حال توسعه می باشد بخش مرتبط با فعالیت های آن است که بسته به سن کودک ومهارتی که می خواهید در او تقویت کنید پیشنهاد بازی یا فعالیت می دهد.
ااین نرم افزار همچنان نیاز به آپدیت دارد و در نسخه های بعدی نیازمند کامل تر شدن و بالا بردن کیفیت دارد.
تیم رشدیار گروهی از متخصصین مختلف (پزشک، مشاور خانواده، روانشناس، بازی درمان، رفتار درمان، گفتار درمان و کاردرمان) است که در حوزه های گوناگون مرتبط با کودکان مشغول به کار و خدمت رسانی هستند، با توجه به احساس نیاز والدین و اهمیت رشد و پرورش مغز کودک تا سه سالگی این تیم تصمیم به ترجمه و تولید محتوای این وبسایت و اپلیکیشن نموده است.

What's New

حل مشکل در ثبت نام

Email: tavanyaar@gmail.com

See more