qr

هاتگرام سیاه APK

هاتگرام سیاه

VersionDaria-al-noor (1)
UpdatedMar 03, 2019 (2 years ago)
DeveloperLa VIe Android
CategoryApps, Communication
IDdariagram.mobogram.anti.filter.telegram.hotgram.plus.messenger.soul.mode
Installs10,000+

کاربر فعال در مدت چهار سال.

FAST: سریعترین برنامه پیامرسانی در بازار است که مردم را از طریق یک شبکه منحصر به فرد و متشکل از مراکز داده در سراسر جهان متصل می کند.

SYNCED: شما می توانید پیام های خود را از تمام دستگاه های خود در یک بار دسترسی پیدا کنید. شروع به تایپ کردن بر روی گوشی خود و پایان پیام از رایانه لوحی یا رایانه خود را. هرگز اطلاعات خود را از دست ندهید.

نامحدود: شما می توانید رسانه ها و فایل ها را بدون محدودیت در نوع و اندازه خود ارسال کنید. تمام تاریخچه چت شما هیچ فضای دیسک بر روی دستگاه شما را نخواهد داشت و تا زمانی که به آن نیاز دارید، در Cloud به طور ایمن ذخیره می شود.

SECURE: ما ماموریت خود را برای ارائه بهترین امنیت همراه با سهولت استفاده از آن ساخته شده است. همه چیز در ، از جمله چت، گروه، رسانه ها، و غیره، با استفاده از ترکیبی از رمزگذاری AES متقارن 256 بیتی، رمزگذاری RSA 2048 بیتی و مبادله ایمنی امن Diffie-Hellman رمزگذاری شده است.

POWERFUL: شما می توانید چت گروهی را برای حداکثر 100،000 عضو ایجاد کنید، فیلم های بزرگ، اسناد هر نوع (. DOC، .MP3، .ZIP، و غیره)، و حتی ربات ها را برای وظایف خاص تنظیم کنید. این ابزار عالی برای میزبانی جوامع آنلاین و هماهنگ کردن کار گروهی است.

قابل اعتماد: ساخته شده برای ارائه پیام های خود را در حداقل بایت ممکن است، قابل اطمینان ترین سیستم پیام رسانی که تا به حال ساخته شده است. این حتی در ضعیف ترین اتصالات تلفن همراه کار می کند.

FUN: دارای ابزار قدرتمند برای ویرایش عکس و ویدئو و یک پلتفرم باز / GIF برای پاسخگویی به نیازهای بیانگر شماست.

SIMPLE: در حالی که ارائه یک مجموعه بی نظیر از ویژگی های، ما مراقبت های زیادی را برای حفظ رابط کاربری تمیز. با طراحی مینیمالیستی، آسان و بدون استفاده است.

100٪ رایگان و بدون تبلیغات: رایگان است و همیشه رایگان است. ما قصد نداریم تبلیغ کنیم یا هزینه اشتراک را معرفی کنیم.

خصوصی: ما حریم خصوصی شما را جدی بگیرید و هرگز به اشخاص ثالث اجازه دسترسی به اطلاعات شما نخواهیم داد.

برای کسانی که به حداکثر حریم خصوصی علاقمندند، ارائه می دهد راز چت. پیام های مخفی چت را می توان به طور خودمختار از هر دو دستگاه شرکت کننده برنامه ریزی کرد. به این ترتیب شما می توانید تمام انواع محتوای ناپدید - پیام ها، عکس ها، فیلم ها، و حتی فایل ها را ارسال کنید. چت های مخفی از رمزنگاری پایان دادن به پایان استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که پیام تنها توسط گیرنده مورد نظر آن قابل خواندن است.

ما همچنان گسترش مرزهای آنچه را که می توانید با یک برنامه پیامرسانی انجام دهید. سالها را برای رسولان مسن تر برای رسیدن به تلگرام منتظر نگذارید - امروز به انقلاب پیوست.


Email: raptorpehose@gmail.com

See more