پیامک تبریک روز دختر icon

پیامک تبریک روز دختر

0

Download پیامک تبریک روز دختر APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

DeveloperAnanya Reddy
IDcom.xocoders.roozdokhtar
Installs10+
CategoryApps, Events

پیامک تبریک روز دختر app

Happy Girl's Day SMS

پیامک تبریک روز دختر در قالب یک اپلیکیشن کاربردی ، هم اکنون در اختیار شما است. به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر مجموعه ای از پیامک های تبریک این روز را در قالب برنامه پیام تبریک روز دختر برای شما آماده کرده‌ ایم.

حضرت معصومه (س) از با فضیلت‌ ترین بانوان خاندان اهل بیت (ع) می‌‎ باشد. ایشان دختر امام موسی‌ کاظم (ع) و خواهر تنی امام رضا (ع) بوده‌ اند. مرقد حضرت معصومه در شهر قم واقع است و در روایات بر فضیلت زیاد زیارت ایشان تاکید بسیاری شده است.

روز دختر هر ساله همزمان با تولد حضرت معصومه گرامی داشته می شود. آیا شما هم به دنبال پیامک تبریک روز دختر هستید؟ اپلیکیشن پیامک تبریک روز دختر زیباترین پیام های تبریک روز دختر را برای شما گلچین کرده است.

روز دختر امسال را با اپلیکیشن پیامک تبریک روز دختر به دختران ، آشنایان و دوستان خود تبریک بگویید.

روز دختر و ولادت حضرت معصومه را با اپلیکیشن پیامک تبریک روز دختر گرامی بدارید. با دانلود اپلیکیشن پیامک تبریک روز دختر به پیشواز روز دختر بروید. اپلیکیشن پیامک تبریک روز دختر کاملا رایگان است.

پیامک تبریک روز دختر ، متن کوتاه به مناسبت روز دختر ، جملات زیبا برای روز دختر ، پیام تبریک ولادت حضرت معصومه ، پیام روز دختر مبارک ، همه و همه در اپلیکیشن پیامک تبریک روز دختر گنجانده شده است.

بعد از انتخاب پیامک تبریک روز دختر می توانید به راحتی آن را در واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام و هر شبکه اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اپلیکیشن پیامک تبریک روز دختر :

** گلچینی از پیام تبریک روز دختر
** قابلیت جستجو میان پیام تبریک روز دختر
** قابلیت به اشتراک گذاری پیام تبریک روز دختر
** منوی علاقمندی ها
** طراحی زیبا
** حجم کم

Email: reddyananya31@gmail.com

Read more

You May Also Like