Download گروه صنعتی آریانا APK for Android - Latest Version - Free

qr

گروه صنعتی آریانا APK

گروه صنعتی آریانا ساخت مبلمان شهری

Version9.1 (0)
UpdatedOct 17, 2018 (3 years ago)
DeveloperPaliz Softs
CategoryApps, Art & Design
IDariana.group
Installs100+

گروه صنعتی آریانا در سایه توجه خاص به نقش مهم عنصر فضا در مراکز مدرن شهری و هم چنین تبدیل مبلمان ساده خیابانی به محصولات شیک با هدف زیبائی بخشیدن به شهر بیشتری تعداد محصول مرتبط به مبلمان شهری را در بخش طراحی خود دارد. حرکت در خط مقدم تکنولوژی که مشابه آن فقط در ژاپن، ایتالیا و امریکا وجود دارد، طراحی خلاق و ارائه راه حل های نو آورانه، این مجموعه را در بخش مبلمان شهری به عنوان یک رهبر معرفی نموده است.
دیدگاه فنی و توجه به کیفیت بالای تولید، سهم قابل توجهی از بازار بخش طراحی و فروش مبلمان شهری را به ما اختصاص داده است. تلفیق مناسب عملکرد و زیبائی و پاسخ به هر نوع نیاز، دامنه وسیع کاربرد این محصولات را موجب گردیده است.

نقش اصلی مبلمان شهری در سطح خیابان ها و فضاهای شهری ایجاد مکانهایی است که نشانگر هویت انسان و منظر شهری مطلوب، باشد.

از انواع این مبلمان می توان به صندلی ها و نیمکت ها، ایستگاه های اتوبوس، سطل های زباله، بیلبوردها و تابلوهای آگهی، نمادهای شهری و ... اشاره کرد، که خصوصیات منحصر به فرد هر کدام از این مبلمان ها نیز از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که با طراحی درست و مناسب هر کدام از آنها با توجه به خصوصیات و نحوه مکان یابی مناسب، می توانند در جهت تأمین نیاز شهروندان و القاء هویت آنها نقش موثری را ایفا کنند.

کارکردی بودن، زیبایی وهویت مند بودن سه ویژگی اساسی مبلمان شهری است که گروه صنعتی آریانا با توجه به این سه اصل اساسی طرح های خود را آماده و هدف از ارائه محصولات خود را ، ایجاد محیطی خلاق و پرورنده برای مردمی که در آن زندگی می کنند در نظر گرفته است.

تنوع بسیار زیاد در نیمکت ، سطل های زباله ، سایه بان و پایه مجموعه صنعتی آریانا را یکی از پر تنوع ترین گروه ها در زمینه ساخت مبلمان شهری قرار داده است.
برهمین اساس و جهت رفاه حال مشتریان نرم افزار فوق جهت ارائه و معرفی محصولات این مجوعه طراحی و ارائه شده است.

See more