3D GALLERY gives you the ability to view a great photo.

Latest Version (APK)

Information

Packagecom.golddex.gallery3d
Version5.2.2 (5)
Updated2017-09-08
Size3 MB
Installs 5,000
CategoryPhotography

Tags

Free download 3D GALLERY 5.2.2 apk app latest version for android

Description

★ Galeri, galeri fotoğraflarınızı organize etmek için mükemmel, zengin özelliklere sahip bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı koruyun, organize edin, slayt gösterisi tarzı gösterin, cihazınıza ve diğer cihazlarınıza fotoğraf aktarın ve galeri fotoğraflarını e-posta veya sosyal ağlarla paylaşın.

★ Eski yerine en yeni grafiklerle güzel 3D galeri. Fotoğraflar, sıcak videolar, film koleksiyonları vb. Için özel renk galerisi uygulaması kullanın.

★ Seçiminize dayanarak galeri öğelerinin sırasını düzenleyin. Hızlı kullanıcı arayüzü için galeri koleksiyonu. Özel animasyonlu galeri telefonumu arıyor.
Akıllı Galeri Fotoğraf Görüntüleyicisi, Galeri Video Görüntüleyicisi. Sınırsız galeri video ve resimlerle arkadaşlarınızın ve başkalarının göstereceğiniz keyfini çıkarın.
Akıllı telefonunuzun Özel Galeri koleksiyonları.
Fotoğraflarınızı galerisinden sosyal paylaşım ağlarına paylaşabilirsiniz.
Yapılandırılabilir küçük resim boyutu / renk fotoğrafları.

★ Galeri, görüntüleri / videoları önizlemek, e-posta istemcilerine ek ekler yapmak için üçüncü taraf kullanımı için de sunulmaktadır. Günlük kullanım için mükemmeldir.

★ Orijinal veriler, Galeri (Fotoğraflar) ile değiştirilmez, fotoğraf makinesinden fotoğraf veya video içe aktarırken orijinal, değiştirilmemiş veriler kaydedilir. Zaman damgaları ve coğrafi kodlama gibi Exif verileri olduğu gibi saklanır ve paylaşılabilir.

★ Galeri uygulamamızı indirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Latest Version

3D GALLERY 5.2.2

Updated: 2017-09-08 (2 years ago)


qr-code
5.2.2 (5) 2019-03-11