qr

ABC news APK

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri informativ

Version1.1.5 (3145768)
UpdatedSep 09, 2020 (1 month ago)
DeveloperCampaign Albania
CategoryApps, News & Magazines
IDcom.abcnews.al
Installs10,000+

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë. Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.

What's New

Përmirësim funksional dhe rregullime te vogla në performancën e aplikacionit.

Email: app@tvklan.al

See more
See more