qr

Akcja Paragon APK

Do you shop? You have a smartphone? Replace receipts for prizes for nursery

Version1.2.0 (4)
UpdatedNov 05, 2018 (2 years ago)
DeveloperListonic - Smart Grocery Shopping
CategoryApps, Shopping
IDcom.listonic.receipt
Installs1,000+

Akcja Paragon to aplikacja do wysyłki zdjęć paragonów. Zdjęcia paragonów spełniające nasze bazowe kryteria (czytelność, dane oraz sklep, z którego pochodzi), są przypisywane do wybranego przez użytkownika przedszkola. Następnie przedszkole wymienia zgromadzone paragony na nagrody!

Jak to działa?
1) zainstaluj aplikację,
2) zrób zakupy spożywcze,
3) wyślij zdjęcie paragonu,
4) Twoje przedszkole zdobywa nagrody.

Instalacja potrwa tylko chwilę, a po wybraniu przedszkola, dla którego będą zbierane paragony, można rozpocząć robienie zdjęć - bezpośrednio w aplikacji. Każdy czytelny paragon, który spełnia nasze podstawowe wymagania, trafi na konto wybranego przedszkola. Szczegóły opisaliśmy na dedykowanej stronie internetowej http://akcjaparagon.pl/help.html.

Dlaczego warto?
- robisz zakupy jak do tej pory
- pula nagród dostosowywana do sugestii przedszkoli
- każdy może wziąć udział i zacząć wysyłać zdjęcia

Skąd biorą się nagrody dla przedszkoli?
To świetne pytanie - a odpowiedź jest prozaiczna. Jako organizatorzy Akcji Paragon połączyliśmy potrzebę badań rynku konsumenckiego w Polsce z zabawą z nagrodami dla przedszkoli. Ty robisz zakupy tak jak dotychczas, a my zapełniamy pulą anonimowych informacji raporty dotyczące trendów na rynku. Dzięki temu możemy doposażyć przedszkola w gry i pomoce edukacyjne.

Aplikacja została przygotowana na telefony z systemem operacyjnym Android. Jeśli masz pytania lub uwagi, możesz skontaktować się z nami wysyłając wiadomość na adres pomoc@akcjaparagon.pl.

What's New

Poprawki działania aparatu

Email: pomoc@akcjaparagon.pl

See more

See more