qr

Aktüel Ürünler - İndirim Broşürleri APK

Current Brochures and Discount Catalogs of All Brands

Version1.1.0 (2)
UpdatedApr 26, 2020 (6 months ago)
DeveloperMOZMEDYA
CategoryApps, Shopping
IDcom.aktuelurunler.mobi
Installs1,000+

Güncel indirim ve kampanyalardan hızlıca haberdar olmak ister misiniz?

Cevabınızın EVET olduğunu duyar gibiyiz! Teknolojinin çok fazla geliştiği günümüzde vazgeçilmezimiz olan cep telefonları ve tabletler bizlere pek çok konuda büyük imkanlar sunmakta. Bunlardan belki de en popüler olanı ise hiç kuşkusuz alışveriş yapmamızı kolaylaştıran hizmetler. Yüzlerce hatta binlerce market ve mağaza haftalık, günlük indirimler düzenliyor. Bu kampanyalar ile normal fiyatların çok altında oldukça kaliteli ürünler satışa sunuluyor. Peki biz bu indirimlerden hızlı bir şekilde haberdar olabiliyor muyuz?

Bu sorunun cevabı aslında çok basit! Yüzlerce ve hatta binlerce market tarafından düzenlenen kampanyalar ve indirimleri takip etmek çok kolay. Aktüel Ürünler - İndirim Broşürleri uygulaması sayesinde Türkiye genelinde hizmet veren gıda, temizlik, kozmetik, dekorasyon ve yapı marketler, giyim ve aksesuarlara varıncaya kadar yüzlerce içeriğe ve fiyatlarına aktüel ürünler uygulaması ile anında ulaşmak mümkün.

Türkiye'nin önde gelen pek çok marketinin yanı sıra yerel olarak hizmet vermeyi sürdüren pek çok markette yine Aktüel Ürünler uygulaması içerisinde yer alıyor. Peki bu Aktüel Ürünler uygulaması sizlere ne kazandırıyor? Uygulama sayesinde oturduğunuz yerden internetinizin çektiği her yerden yüzlerce marketin düzenlediği tüm kampanyaları güncel olarak takip edebiliyorsunuz.

Üstelik gözünüzden kaçmaması için sizlere bildirim olarakta yeni yayınlanan bir aktüel indirimi hemen haber verme imkanı bulunuyor. Uygulama içerisinde başta Bim aktüel, Şok aktüel, Hakmar market, Gratis, Migros, Tekzen, Bizim gibi pek çok market ile birlikte yerel marketler de yer alıyor.

Aktüel Ürünler uygulamasında ;

✓ Bim Aktüel
✓ Şok Aktüel
✓ Hakmar Aktüel
✓ Migros Aktüel
✓ Bizim Market
✓ Kipa Market
✓ CarrefourSA
✓ Metro
✓ Tekzen
✓ Koçtaş
✓ Avon
✓ Gratis
✓ Oriflame
✓ Watsons
✓ Rossman
✓ English Home
✓ Madame Coco

Gibi pek çok ulusal ve yerel marketin indirim katalogları, broşür, insert ve kampanya aktüel katalogları yer alıyor. Harika indirimleri kaçırmadan takip etmek için yapmanız gereken tek şey güvenilir bir kaynak olan Aktüel Ürünler - İndirim Broşürleri uygulamasını cep telefonu veya akıllı cihazınıza indirmek olacak.

Not : Uygulamamız tamamen bilgi vermek maksatlı hazırlanmış olup, içerisinde yer aldığı belirtilen market & mağaza ile resmi herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Kataloglarda yer alan baskı hatalarından firmalar sorumludur. Aktüel Ürünler uygulaması marketleri bir araya getirerek tüketicilerin faydalanması için hazırlanmıştır.

Tüm talep, öneri ve istekleriniz için : info@aktuelurunler.xyz

What's New

Hız Optimizasyonu Yapıldı
Reklam sayısı azaltıldı
+100 Yeni Marka Eklendi

Email: info@aktuelurunler.xyz

See more