qr

Aktüel Ürünler - Katalog APK

Actual Products Catalog Application Now Online!

Version3.1.0 (34)
UpdatedApr 13, 2020 (6 months ago)
DeveloperMOZMEDYA
CategoryApps, Shopping
IDcom.aktuelurunler.mobile
Installs10,000+

Aktüel Ürünler uygulamamız Migros, BİM, ŞOK ve diğer Türkiye'nin popüler marketlerinin aktüel ürün kataloglarını ayağınıza getiriyor. Artık market market gezmenize hangi ürünlerde hangi marketlerde indirimler var, kampanyalı ürünler neler? diye düşünmenize gerek yok! Türkiye’nin önde gelen gıda, temizlik, kozmetik, yapı market, mobilya, moda, bebek ve çocuk marketleri ve bu marketler tarafından düzenlenen tüm kampanyalar elinizin altında!

Uygulamamız sayesinde BİM aktüel, Migros aktüel, şok aktüel ve diğer indirim olan marketlerin ürünlerine tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Aktüel ürünler kataloğu Uygulamamız pek çok uygulamanın aksine sizlerin gerçek anlamda fayda sağlaması için hazırlanmış olup hem veri tasarrufu hem de alan tasarrufu yapmanızı sağlar. Küçük boyutu ile cep telefonu veya tabletinizde fazla yer kaplamaz! Üstelik içerisinde Yüzlerce Market ve Mağaza bulunuyor olmasına rağmen!

Aktüel ürünler kataloğu uygulaması Marketler tarafından düzenlenen haftalık veya aylık tüm indirim, kampanya, insert, broşür ve katalogları önceden araştırarak fırsatlardan en hızlı şekilde faydalanmanız için hazırlanmıştır. Kampanya uygulamamız tamamen ücretsiz olup herhangi bir şekilde sizden ücret talep etmez, internet faturanıza ekstra ücretler yansıtmaz.

BİM’de bu hafta ne var veya Migros bu hafta neler indirimli diye düşündüğünüzde evinize broşürün gelmesini beklemenize gerek yok.
Özellikle en fazla takip edilen şok aktüel, bim aktüel ve şok aktüel ürünleri firmalar tarafından paylaşıldıktan en kısa süre içerisinde uygulamamıza eklenmektedir.

Aktüel Ürün Katalogları;
✓ Bim Aktüel
✓ Hakmar Aktüel
✓ Şok Aktüel
✓ Kipa
✓ Migros Aktüel
✓ Metro Toptan
✓ ADESE
✓ UCZ
✓ CarrefourSA
✓ Bizim Toptan
✓ Oruç Market
✓ Kim Market
✓ Makro Market
✓ Happy Center
✓ EVKUR
✓ Tchibo
✓ Yunus Market
✓ Seç Market

✔ Güzellik ve Kozmetik
✓ Avon Kataloğu
✓ Gratis Broşür
✓ Oriflame Katalog
✓ Watsons Katalog
✓ Rossman Katalog

✔ Dekorasyon ve Mobilya
✓ Tedi
✓ English Home
✓ Madame Coco
✓ LINENS
✓ Korkmaz
✓ Biev
✓ Zara Home
✓ Karaca

✔ Yapı Market
✓ Koçtaş
✓ Tekzen
✓ Bauhaus
✓ IKEA

NOT : Aktüel Ürünler Kataloğu Uygulaması tamamen hobi ve bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Uygulamamızın yukarıda adı geçen Market ve Mağazalar ile resmi herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Amacımız Türkiye içerisinde yer alan tüm market ve mağazaların indirim haberlerini kampanyalarını tüketiciler ile buluşturmaktır. Yayınlanan katalog, broşür, insertlerin tüm hakları belirtilen firmalara ait'dir. Bu kapsamda firmalar tarafından talep edilmesi durumunda Uygulama İçerisinde yer alan Market ve Mağazalar kaldırılabilmektedir.

What's New

* Hatalar Giderildi
* Hız Optimizasyonu Yapıldı
* Yeni Markalar Eklendi (160 Adet)
* Reklam Ayarlamaları Yapıldı

Email: info@aktuelurun.org

See more