Download Alpmir İnşaat APK for Android - Latest Version - Free

qr

Alpmir İnşaat APK

Alpmir İnşaat Taahüt LTD. ŞTİ.

Version1.0 (0)
UpdatedJul 23, 2018 (3 years ago)
DeveloperERKA DANIŞMANLIK
CategoryApps, House & Home
IDcom.alpmirinsaat.httpwww.mrtkrcyy
Installs100+

Alpmir İnşaat yaşam standartları yüksek projeler inşa ederken birçok dinamiğe de özen göstermektedir. Bu bağlamda Alpmir İnşaat tüm projelerini, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ve bütün detayları profesyonel çözümlerle değerlendirerek tamamlamaktadır. Proje alanlarını ve standartlarını belirlerken minimum ihtiyaçları maksimum şekilde karşılayan Okkalar İnşaat kaliteden asla ödün vermemektedir. Doğa ile yaşam alanlarının entegrasyonunda çevreyi korumanın gerekliliğini çok iyi bilen Alpmir İnşaat bütün projelerinde yeşili önemsemektedir. Kalitenin, bir bütünü eksiksiz oluşturabilmek olduğunu savunan Alpmir İnşaat çevreyi ve kaliteyi bir arada değerlendirerek nefes alan projeler inşa etmektedir.

Kalite Politikası
Birinci sınıf ürünler kullanarak siz müşterilerimize sunduğumuz yaşam alanlarınızın eksiksiz ve daha güvenli olmasını sağlıyoruz.

Hizmet Politikası
Hizmetimiz satış öncesini ve satış sonrasını destekler biçimdedir. Müşteri ilişkilerini önemsiyoruz ve en kârlı yatırımı sunuyoruz.

Çevre Politikası
Peyzaj alanlarını verimli bir şekilde kullanarak doğa dostu ve siz müşterilerimize daha rahat nefes aldıran projeler inşa ediyoruz.

Müşteri Politikası
Müşterilerimizle ortak değerler oluşturuyor, Alpmir İnşaat hizmet kalitesini müşterilerimize hemsatış öncesi hem de sonrasında sunuyoruz.


Email: info@erkadanismanlik.com

See more