ALB TV LIVE mundeson shikimin e kanaleve shqiptare falas dhe pa pages

اعلان

احدث اصدار

الإصدار
تحديث
١٨‏/٠٦‏/٢٠١٨
مطوّر البرامج
Google Play ID
عمليات التثبيت
٠+

App APKs

ALB TV LIVE - SHQIP TV 1.0 APP

Shiko Kanale shqiptar falas nga smartphoni jot. Ky aplikacioni mban me mira kanale televizive shqiptar per cdo lloj kategori si pereshembull:

- PERGJITHSHME ( Klan HD, Top-Channel, Vizion Plus, ... )
- LAJME ( A1 Report, News 24, Ora News, ... )
- MUZIK ( Folk+, rtv, a1 shqiptare, BBF, ... )
- FEMIJ (Bang Bang, Tip, Sofa, Tring Tring, ...)
- SPORT ( Super Sport 1/2/3/4, Tring Sport 1, Tring Sport News)
- DOKUMENTAR/FILMA ( Film dy HD, Film Aksion, Rtsh film, ...)

e me mira kanale te tjera, mungon vetem ta shkarkosh tani !!

Ju lutem, nese aplikacioni ju pelqen, na vlersoni me 5 yje, faleminderit

ALB TV LIVE - SHQIP TV 1.0
قراءة المزيد