يمكنك تنزيل Harem Altın APK - Döviz Kurları ve Altın Fiyatları لـ أجهزة Android - مجانًا - احدث اصدار

اعلان

احدث اصدار

الاسمHarem Altın APK
الإصدار4.5.6 (20210316)
تم التحديث16 مارس 2021
مطوّر البرامجHarem Altın ve Kıymetli Madenler
IDcom.haremaltin.android.haremaltin
عمليات التثبيت١٬٠٠٠٬٠٠٠+
الفئةتطبيقات, شؤون مالية

تطبيق Harem Altın - Döviz Kurları ve Altın Fiyatları

يمكنك متابعة أسعار الصرف وأسعار الذهب مباشرة.

Canlı Altın Fiyatları, Canlı Döviz Kurları ve Finans Piyasalarıyla ilgili tüm gelişmeleri tek bir uygulamadan takip edin.

Bugüne kadar çok sayıda kullanıcıya ulaşan uygulama, anlaşılır, kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcılarına birçok yenilik sunuyor.

Harem Altın uygulamasını kullanarak :

-Amerikan Doları, Avrupa Eurosu, İngiliz Sterlini, İsviçre Frangı, Avusturalya Doları, Danimarka Kronu, Kanada Doları, Japon Yeni, Norveç Kronu, Suudi Arabistan Riyali ve İsveç Kronu gibi döviz birimleri için canlı döviz kurlarını anında sunuyor.

-Has Altın, Gram Altın, Ons, 22 Ayar Altın, 14 Ayar Altın, USD/Kg, EUR/Kg, Ata - Cumhuriyet, Çeyrek Altın, Yarım Altın, Tam Altın ve Reşat Altın gibi altın çeşitleri için canlı altın fiyatları hakkında güncel bilgi veriyor.

-Tüm altın fiyatları ve döviz kurları için ister değere ister orana göre kurulan bildiri alarmı ile kullanıcılarını otomatik bilgilendiriyor.

-Tüm döviz kurları ve altın fiyatları için kullanabilen çevirici sayesinde güncel döviz kurlarını birbirleriyle karşılaştırabilir ve farklı türlerde altın fiyatlarını hesaplayarak doğru fiyat bilgilerine anında erişebilirsiniz.

-Portföy özelliği ile kullanıcılar yapmış oldukları tüm farklı yatırımların değerini tek yerden anında takip etme fırsatı yakalıyor.

-Takip listesi oluşturarak ilgilendiğiniz döviz kurlarına ve altın fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

-Kar/Zarar hesaplama aracı ile yaptığınız yatırımların değerlerini ölçebilirsiniz.

-Döviz Kurları ve Altın fiyatlarının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişim grafiklerine detay sayfalarından ulaşabilirsiniz.

-Sürükle bırak özelliği ile birimlerin bulunduğu satırları sıralayarak kendi listenizi oluşturabilirsiniz.

-Güncel analiz ve haberlerler ile finans piyasalarını takip edebilirsiniz.

-Harem Altın “Piyasa Haber Akış” özelliği ile ana sayfadan güncel piyasa notlarına, piyasa haberlerine, ekonomik takvime hızlıca erişebilirsiniz.
قراءة المزيد