qr

Araba Değeri APK

Car Value - a first in Turkey! Totally Free.

Version1.0.16 (2027)
UpdatedOct 28, 2020 (4 weeks ago)
DeveloperGaraj Sepeti
CategoryApps, Auto & Vehicles
IDcom.garajsepeti.arabadegeri
Installs100,000+

Yeni araç almak veya aracını satmak isteyenlerin aklındaki ilk soru: Arabam Ne Kadar Eder? veya İlgilendiğim Araba Ne Kadar?

Araba Değeri uygulaması, 2. el araçların ortalama piyasa fiyatını, hızlı satar ve tok satıcı fiyatlarını gösteren bir hesaplayıcıdır. Arabam kaç para veya bir araba kaç para eder sorularının cevabıdır.
Arabamın Değerini Neden Öğrenmeliyim?

Arabanın ne kadar edeceğini öğrenirsen arabanı kolay, hızlı ve değerinde satarsın ve yeni arabanı değerinde alırsın. Yanlış fiyatlarla vakit kaybetmezsin, paran cebinde kalır.

Arabam kaç para eder diye düşünenler araçlarının marka, model, km gibi bilgilerini girerek “Arabam Ne Kadar” sayesinde araçlarının fiyatlarını belirleyebilir. Aracının veya almak istediği aracın özelliklerini belirterek piyasa değerlerini kolayca öğrenebilirler.

Hesaplama sonucunda eğer aracınızı satmak istiyorsanız, Hemen Araba Sat ile teklif alabilir, ekspertiz randevusu sonucunda 30 dakikada aracınızı Araba.com’a satabilirsiniz. Veya önereceğimiz hızlı satar fiyatı üzerinden ilan da verebilirsiniz.

Eğer araç almak istiyorsanız, ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini ve hangi fiyat aralığında araç bakmanız gerektiğini öğrenirsiniz, aracı değerinde alırsınız, hem vakit hem de para kaybetmezsiniz.

What's New

Araba Değeri Hesaplama Algoritmamız İyileştirildi.

Email: garajsepeticom@gmail.com

See more