Download Arzum Olimpia APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

DeveloperArzum Elektrikli Ev Aletleri
IDcom.arzum.olimpia
Installs1,000+
CategoryApps, Lifestyle

Arzum Olimpia app

Step into technology and innovation in cleaning with the Arzum Olimpia application.

Arzum Olimpia uygulamasıyla Olimpia Smart’ın toplam güç tüketimini, çalışma süresini, ön filtrenin ve HEPA13 filtresinin doluluk oranları takip edebilir , süpürgenin performansını en üst düzeyde tutabilirsiniz.

Kullanım Periyotları
Kullanım periyotları sadece süpürgenizin Wi-Fi bağlantısı yapıldığı zamanlardaki çalışma detaylarını gösterir. Süpürgenizin Wi-Fi bağlantısının olmaması durumunda, kullanım periyotları ile toplam çalışma süresi arasında uyumsuzluklar gözlenebilir.

Ön Filtre Doluluk Oranı
Süpürgenizi ilk günkü yüksek temizlik performansıyla kullanmak için ön filtrenin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Olimpia Smart sensörler yardımıyla ön filtrenin doluluk oranını ölçer. Her zaman yüksek performans almanız için maksimum doluluk oranına ulaştığında uyarı verir. Ön filtrenizi yıkayarak temizleyip, kuruttuktan sonra yeniden kullanabilirsiniz. İhtiyaç durumunda servislerimizden yeni filtre temin edebilirsiniz.

HEPA 13 Filtre Doluluk Oranı
Süpürgenizin arka kısmında bulunan HEPA 13 filtre, tozları %99,9 oranında hapsederek size temiz hava sağlar. Arzum uygulaması hepa filtrenizin doluluk oranını takip ederek değişim zamanı geldiğinde sizi uyarır. HEPA 13 Filtresi maksimum doluluk oranına ulaştığında yenisi ile değiştirilmelidir. Servislerimizden yeni filtre temin edebilirsiniz.

Toplam Çalışma Süresi
Süpürgenizi ilk aldığınız günden itibaren ne kadar süre kullandığınızı gösterir. Kullanım periyotları ekranında tarihlere göre süpürme detaylarına ulaşabilir ve istediğiniz her an süpürgenizin kullanım geçmişini takip edebilirsiniz.

Anlık Güç Tüketimi
Süpürgenizin kullanım anındaki anlık güç tüketimini gösterir.

Email: musterihizmetleri@arzum.com

Read more

You May Also Like