The most read website about cars in the Czech Republic comes to Android! Now, even with Moje.auto.cz.

Advertisement

Latest Version

Version
Update
Aug 24, 2023
Google Play ID
Installs
10,000+

App APKs

Auto.cz APP

Aplikace je nyní kompletně zdarma včetně sekce Bazar!

Ve verzi 2.0 jsme přidali komunitní část Moje.auto.cz! Vytvořte profil svého auta nebo aktualizujte existující. Nahrávejte fotky přímo z mobilu, hodnoťte, recenzujte a komentujte svůj vůz i tisíce reálných aut ostatních čtenářů. Prohlížejte žebříčky, sledujte aktualizace a podělte se o svoje zkušenosti. Seznamte se s největší automobilovou komunitou v ČR a na Slovensku i ve vašem mobilu!

V aplikaci samozřejmě stále najdete novinky, testy, bazar, plnohodnotné diskuse, rozsáhlé fotogalerie, videa a upozornění na nové články.

Dočtete se vše o značkách Abarth, Acura, Alfa Romeo, Alpina, Aston Martin, Audi, Avia, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Caterham, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, DAF, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Fisker, Ford, Geely, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, KTM, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Lotus, MAN, Maserati, Maybach, Mazda, McLaren, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Morgan, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Scania, Seat, Smart, Spyker, SsangYong, Subaru, Suzuki, Škoda, Tata, Tatra, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo, Zetor*

Auto.cz - Nejlepší jízda v mobilu

* Názvy značek mohou být registrovanými ochrannými známkami jednotlivých automobilek.
Read more