qr

AXAFit APK

much more than an insurance application axafit!

Version2.1.32 (200000152)
UpdatedAug 25, 2020 (1 month ago)
DeveloperAXA Sigorta
CategoryApps, Health & Fitness
IDcom.axa.axasagligim.tr
Installs100,000+

Merhaba, AXA Sağlığım yenilendi, AXAFit oldu! AXAFit, bir sigorta uygulamasından daha fazlasını sunmak için geliştirilmiş, sigortacılık işlemlerinin yanı sıra sağlıklı yaşam ile ilgili ihtiyaç duyulan özellikleri tek çatı altında toplayan bir mobil uygulamadır.
Poliçe görüntüleme, hasar takibi gibi sigortacılık işlemlerinin yanı sıra su ve kalori takibi, adım sayar, anlık nabız ölçümü, meditasyon önerilerinden gibi pek çok özellik sizi bekliyor! Üstelik AXA Sigorta müşterisi olmasanız bile daha iyi bir yaşam için AXAFit’i kullanabilirsiniz. Ayrıca, bir çeşit dijital sağlık danışmanlığı hizmeti sunan Doktor Der Ki entegrasyonu sayesinde alanında uzman doktorlara sorularınızı anında sorup yanıt alabilirsiniz.
İyi Hissetmek Elinde!


AXAFit is much more than an insurance app. It is an app where insurance and well-being is merged under a single mobile app.
One touch e-towing, health claiming through one photo of the bill, viewing health providers, pharmacies on the map are some functions for insurance customers. Yet, there is no need to be a customer to use other functions of the app such as pulse measurement, meditation, calorie measurement and water consumption. We have added workouts and exercises including even specific ones such as eye movement, neck exercise and other body part specific ones.
We also have collaborated with a start-up, “DOKTORDERKİ”, which is a digital health consultancy platform that meets doctors with patients through a chat platform so that users can have a chance to ask questions to doctors who expertise in specific fields.

What's New

Merhaba, AXA Sağlığım yenilendi, AXAFit oldu! AXAFit bir sigortacılık uygulamasından çok daha fazlası! AXA Sigorta müşterisi olmasanız bile sizi daha iyi bir yaşama ulaştırabilecek AXAFit özelliklerini özgürce kullanabilirsiniz.

Email: iletisim@axasigorta.com.tr

See more
See more

See more