qr

Aydanaya APK

I left you the pleasant part of shopping

Version1.0.5 (64)
UpdatedJul 01, 2019 (1 year ago)
DeveloperStartsub Yazılım ve Ticaret A.Ş.
CategoryApps, Shopping
IDcom.aydanaya.app
Installs500+

Sen meşgul birisin! Acaba evde yine ne bitti diye düşünüp süpermarket rafları arasında kaybolmaya son! Daha az öde, aylık ihtiyaçların kapına gelsin.

Aydanaya, yiyecek-içecek, ev bakım ürünleri, hobi & deneyim gibi düzenli olarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri her ay ya da her hafta avantajlı fiyatlarla otomatik olarak kapına kadar getiren farklı abonelik ürünlerini bir araya toplayan pazaryeridir.

Aydanaya uygulamasını indirerek, kredi kartını güvenle saklayabilir ve aboneliklerini kolayca yönetebilirsin

Aydanaya Mobil Uygulamada Neler Var?

Hem kolaylık hem de tasarruf

Abonelik detaylarımdan ödeme dönemi öncesi istersen adres ve ürün bilgilerini tek tıkla değiştirebilirsin. Aboneliği dilediğin zaman ertele ya da iptal et. Abonelik iptalinde taahhüt yok, cezai şart yok. Alışveriş bu kadar kolay ve keyifli.

Bildirimlerini açık tut, kontrol hep sende!

Sipariş bildirimlerin ile otomatik ödeme alınmadan önce bilgilendirilir ve abonelik detaylarında değişiklik yapabilirsin, dilersen ertele dilersen iptal et.

Hızlı ve güvenli ödeme

Aydanaya kredi kart bilgilerini tutmaz, SSL sertifikalı ve PCI DSS ile oluşturulan güvenlik önlemleri ile kart bilgileri BDDK lisanslı global kart saklama merkezi Wirecard tarafından güvenle saklanır. Sadece abone olduğun ürünler için şifrelenmiş token ile kredi kartından ödeme alınır.

Aydanaya’da kargo her zaman ücretsiz.

What's New

Küçük hatalar giderildi.

Email: bugrahan.daldaban@startsub.com

See more