Download AYT Asistanı APK for Android - Games - Free - Latest Version

qr

AYT Asistanı APK

Watch for AYT work, save and prepare plans.

Version1.1 (5)
UpdatedSep 04, 2018 (3 years ago)
DeveloperMobil Inc
CategoryApps, Education
IDcom.ogrenciasistani.aytasistan
Installs1,000+

AYT Asistanı uygulaması Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanan öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde planlı ve düzenli çalışmalarını ve çalışmalarını kayıt altına almalarına yardımcı olarak gözlemlemeleri için tasarlanmıştır. İçerdiği özellikler sayesinde diğer ekstra uygulamalara ihtiyaç duymadan birçok takip işlemini AYT Asistanı uygulaması üzerinden yapabileceklerdir. Uygulama içerisinde yer alan bazı özellikler şöyledir :

Konu Takibi
Bu özellik sayesinde öğrenciler sınav konularını görebilir ve çalışmaları süresince bitirdikleri konuları işaretleyerek o derse ait yüzde kaçlık dilimde konuyu bitirdiklerini görebilir ve kalan zaman içerisinde bitirmelere gereken konulara daha kolay ve planlı bir şekilde odaklanabilirler.


Kronometre
Kronometre özelliği sıradan bir kronometreden daha fazlasını sunan bir özellik. Çalışmalarını kaydederek günlük, haftalık, aylık çalışma sürelerini kaydederek ilerleyen günlerde ne kadar çalışmaları gerektiğiyle ilgili planlamaları yapmaları için gerekli veriyi görebileceklerdir.

Sınav Sayacı
Sınav sayacı sayesinde sınav tarihini görebilir, bulundukları tarihten sınav gününe kadar kalan süreyi görebilir ve tüm zaman diliminde ne kadarını tamamladığınızı görebilirsiniz.

Haftalık Plan
Haftalık plan özelliği, bir haftalarını planlayabilecekleri bir planlayıcıdır. Yeni çalışma, sınav,ödev, aktivite veya not kaydedebilecekleri bir alan sunan bu özellik sayesinde ayrıca bu aktiviteler için hatırlatıcılar ayarlayabilir ve istediğiniz zamanda sizi uyarması hatırlatması için bildirimler alabilirsiniz.

Ayrıca ana sayfada yer alan grafiklerle görselleştirilmiş haftalık rapor özelliği sayesinde de o hafta içerisinde kaç adet etkinliğinizin olduğunu derslerin yüzde kaçını tamamladığınızı gösteren grafikler sayesinde çalışmalarınızın durumu hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

What's New

*Soru Takibi özelliği sayesinde çözdüğünüz soru sayısını gün gün takip edebilir ve belirlediğiniz hedefinizin yüzde kaçını tamamladığınızı görebilirsiniz.
*Net Takibi özelliği sayesinde denemelerdeki net artışını veya azalışını grafiksel olarak görebilir ve gereken müdahaleleri yapmak için yorumlamalar yapabilirsiniz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda ilerlemekteyiz. Geliştirilmesini istediğiniz özellikleri bize ileterek daha iyi bir uygulama deneyimine erişebilirsiniz.

Email: cmksoftware@gmail.com

See more

See more