qr

Będę mamą - kalendarz ciąży APK

Application-must-have for the future allows commemorate the pregnancy.

Version1.0.3 (11)
UpdatedOct 10, 2018 (2 years ago)
DeveloperVP Valeant
CategoryApps, Medical
IDpl.falvit.android.app
Installs10,000+

Będę mamą to aplikacja przydatna każdej przyszłej mamie, a zarazem wyjątkowy sposób na upamiętnienie okresu ciąży.

W sekcji Notatnik możesz zapisywać swoje spostrzeżenia, zanotować wagę, a przede wszystkim zamieścić swoje zdjęcia. Gdy zamieścisz ich co najmniej 5, aplikacja umożliwi Ci wygenerowanie filmu z przebiegu Twojej ciąży. Może to być np. filmik przedstawiający „historię” powiększania się Twojego brzuszka (zdjęcia tydzień po tygodniu robione w podobnej pozycji). Jeśli lubisz dzielić się z przyjaciółmi swoimi przeżyciami, łatwo będziesz mogła wysłać film znajomym lub opublikować go na portalach społecznościowych.

Dzięki aplikacji dowiesz się też o terminach niezbędnych badań, a wygodna forma powiadomień pomoże Ci o nich nie zapomnieć. Kiedy będziesz chciała sprawdzić na jakim etapie rozwoju jest Twoje dziecko, wystarczy, że sprawdzisz sekcję Moja ciąża. Znajdziesz tam nie tylko informacje o rozwoju dziecka tydzień po tygodniu, ale też o zmianach zachodzących w Twoim organizmie. W sekcji Poradnik znajdziesz przydatne wskazówki dotyczące m.in. odżywiania, aktywności fizycznej, troski o urodę. Aplikacja zawiera również listę imion dla dziewczynki oraz dla chłopca, aby pomóc Ci wybrać najładniejsze imię dla Twojego dziecka oraz listę rzeczy, które mogą Ci się przydać w szpitalu.


Słowa kluczowe: Falvit, ciąża, kalendarz ciążowy, będę mamą, przebieg ciąży, moja ciąża, dziecko, poród, kobieta w ciąży, jestem w ciąży, będę w ciąży, chce być w ciąży, chcę być w ciąży, kalendarz, notatnik, odliczanie do porodu, film z ciąży, pamiątka z ciąży, badania w ciąży, suplement diety, rozwój ciąży, suplement, suplementy diety, odżywianie w ciąży, uroda w ciąży, prawidłowa ciąża, 9 miesięcy, bobas, dzidziuś, mama, moja ciąża, bede mama

What's New

- Poprawki błędów zgłoszonych przez użytkowników,
- Poprawki stabilności aplikacji,

Email: kontakt@mobext.pl

See more