BAGTOFLY APK

BAGTOFLY SOCIAL PLATFORM

Google Playcom.byalpcngz.bagtofly
CategoryApps, Social
DeveloperDestek Mühendislik Ltd. Şti.
Version3.0.0 (6)
UpdatedSep 18, 2019 (7 months ago)
Installs100+

BAGTOFLY'dan faydalanabilmek için herkes üye olmak ve üyeliği aktif olduktan sonra kimliğini belli kriterlerle doğrulamak zorundadır.
Fazla bagajını taşıtmak isteyenler sisteye üye olup kimliklerini doğruladıktan sonra "Bagaj Taşıtma İlanı" bırakabilirler. Uçuş bilgileri, bagaj detayı... gibi bilgileri doldurup ilanlarını bırakabilirler. İlanların hepsi BAGTOFLY tarafından kontrol edilmektedir.
Bagaj taşımak isteyenler de siteye üye olup kimliklerini doğruladıktan sonra daha önceden bırakılan ilanları kontrol edip, kendisine uygun ilanlara teklif verebilir.
Bagaj taşıtmak isteyenler kendi ilanlarına gelen teklifleri değerlendirip, teklif veren kullanıcının profilini kısıtlı olarak inceleyebilir. Daha sonra istemiş olduğu teklifi onaylar ve kullanıcı ile iletişime geçip fazla bagajını taşıtabilir.
BAGTOFLY, sadece kendi hizmet ücretini tahsil eder. Verilen teklif ücretini kullanıcılar havalimanında birbirlerine öder.
Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcılar site üzerinden birbirlerine puan verebilir veya yorum yapabilir.Email: hbalaban@destekmuhendislik.com.tr

Latest Version

3.0.0 (6) Sep 18, 2019
armeabi-v7a, x86, ...Sep 18, 2019
Android TV, Tablet, ...Sep 18, 2019
icon
BAGTOFLY
Download