qr

Beşlik - Kelime Bulma Oyunu APK

Five-word, entertaining word-finding game, download it now!

Version1.3 (4)
UpdatedSep 08, 2017 (3 years ago)
DeveloperGökhan Dalkılınç
CategoryGames, Word
IDnet.gokhandalkilinc.beslik
Installs1,000+

Rastgele verilen beş harften anlamlı bir kelime oluşturun. Geçerli her kelime için toplam sürenize +3 saniye eklenir. Yeni kelimeyi ne kadar hızlı bulursanız, bir sonraki kelime için o kadar çok vaktiniz olur. Unutmayın, verilen beş harf ile oluşturabileceğiniz birden fazla kelime alternatifi bulunmaktadır. Beşlik kelime bulma oyunu bir yandan kelime haznenizin gelişmesine katkı sağlarken, bir yandan da beyin jimnastiği yaparak hafızanızın güçlenmesine katkı sağlar!

Sürekli güncellenen 1000'den fazla kelime alternatifi ile sonsuz bir oyun deneyimi yaşayın. Oyun sonunda yaptığınız skor sunucuya kaydedilerek sıralamaya dahil edilir. Günlük, haftalık, aylık ve genel sıralamanıza oyun menüsünden kolayca ulaşabilir, dilerseniz Beşlik oynayan arkadaşlarınız arasında kaçıncı sırada olduğunuza bakabilirsiniz. Beşlik kelime bulma oyununda rekabet hiç bitmez!

Beşlik - Kelime Bulma Oyunu'nu isterseniz çevrimdışı (offline) olarak da oynayabilirsiniz. Fakat bu durumda yaptığınız skor, sunucuya gönderilemeyeceğinden sıralamaya dahil edilmezsiniz.


Email: play@gokhandalkilinc.com

See more

See more