qr

BeDiet Diety Ewy Chodakowskiej APK

Easy, effective, healthy and affordable is the BeDiet diet by Ewa Chodakowska.

Version1.0.0 (1)
UpdatedJul 06, 2020 (4 months ago)
DeveloperV Team
CategoryApps, Health & Fitness
IDpl.bediet.app
Installs100+

Aby korzystać z diety BeDiet, musisz mieć wykupiony abonament.

Łatwa, skuteczna, zdrowa i na każdą kieszeń to moja dieta BeDiet.

BeDiet plan diety online występuje w aż 7 wariantach, w tym: Vege, Vege + Fish, Gluten free i Milk free. Jedyne co musisz zrobić to wybrać swoją.
Przez 7 lat z moją dietą schudło ponad 1 200 000 osób. W każdej chwili możesz do nich dołączyć. To odchudzanie oparte na zdrowym jadłospisie i bez suplementów diety.

Dlaczego warto przejść na BeDiet?

Możliwe, że nie raz zadawałaś sobie pytanie: Jak schudnąć? Podstawą skutecznego odchudzania jest odpowiednio zbilansowany i dopasowany do Twoich preferencji jadłospis. W BeDiet zadbałam o to, żeby było zdrowo i smacznie!

Dieta jest dopasowana do Twojej aktualnej masy ciała i aktywności fizycznej oraz zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach.

To, co najfajniejsze w diecie BeDiet, a czego nie znajdziesz na głodówce czy innych monodietach, to możliwość wymiany każdego posiłku na 1 z 3600 moich smacznych i prostych przepisów. Te najlepsze zostały oznaczone jako "Ulubione przepisy Ewy".

Plan diety online BeDiet to zdrowy i zbilansowany sposób odżywiania, który pomoże Ci skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Żeby mieć zdrowe i jędrne ciało, musisz jeść!

Dieta złożona jest z nieprzetworzonych i ogólnodostępnych składników, które kupisz w każdym sklepie. Nie ma tu wymyślnych i drogich produktów.
Na mojej diecie masz możliwość wykluczenia niechcianych produktów. Dieta jest dopasowana pod Twoje preferencje i cele. Spróbuj, a wkrótce na pewno zobaczysz efekty!

Jak działa BeDiet?

1. Na początku poproszę Cię o uzupełnienie danych żywieniowych o Tobie i o Twoich preferencjach. Na tej podstawie dietetycy przygotują dla Ciebie jadłospis na 7 dni wraz z listą zakupów.
2. Co tydzień dostaniesz kolejny jadłospis. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z dietetykiem przez chat i email.
3. Dostęp do jadłospisu jest możliwy w trakcie trwania abonamentu. Jeśli chcesz zachować ciągłość diety i pomiarów, przedłuż abonament przed jego końcem.

Dla kogo jest BeDiet?

BeDiet dla kobiet
W jadłospisie znajdują się produkty z każdej grupy - nie zabraknie w niej więc obok warzyw, nabiału, ryb i mięs także produktów pełnoziarnistych i owoców.

BeDiet dla mężczyzn
Plan diety online BeDiet dla mężczyzn to nowy styl żywienia, na którym będziesz jeść tylko to, co sprawia Ci przyjemność.

BeDiet dla dwojga
Otrzymujecie menu 2w1, możecie mieć jeden jadłospis lub wszystkie posiłki inne, a wspólny tylko obiad. Gotujecie smaczne i zdrowe posiłki, macie do wyboru aż 3600 potraw. Razem walczycie o lepsze zdrowie, samopoczucie i nowe, sprawne ciało. A zrzucone kilogramy to podwójna satysfakcja!

BeDiet Vege
Plan diety online BeDiet Vege zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych z uwzględnieniem zawartości białka, żelaza i wapnia, odgrywających szczególną rolę w diecie bezmięsnej.

BeDiet Vege&Fish
To idealna propozycja, dla osób, które chcą wykluczyć mięso. Jest bogata w polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Koktajle zawarte w diecie dostarczają wielu witamin i składników mineralnych. Jest również dobrym źródłem kwasów Omega-3.

BeDiet Gluten Free
Ta dieta jest dla każdego kto potrzebuje wykluczenia glutenu z diety, a przede wszystkim osób z celiakią i nietolerancją glutenu.
Nie wszystkie zboża zawierają gluten. Moja dieta bezglutenowa złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana.

BeDiet Milk Free
Moja dieta w wersji bezmlecznej odpowiednia jest dla każdego, kto potrzebuje wyeliminować z diety mleko i produkty mleczne, czyli dla osób które zmagają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi, alergiami i nadwrażliwościami na wybrane produkty.

Wybierz swoją BeDiet i przekonaj się sama.
Trzymam za Ciebie kciuki!
Ewa Chodakowska

What's New

BeDiet 1.0.0

Email: pomoc@bediet.pl

See more