qr

Bekçilik Yazılı Sınavı ve Sözlü Mülakatı 2020 APK

Preparing for the written exam and watchdog oral interview exam.

Version1.1 (11)
UpdatedOct 12, 2018 (2 years ago)
DeveloperKomisyon Medya
CategoryApps, Education
IDnet.corevfx.bekciliksinavi
Installs100+

Bu uygulama bekçilik yazılı sınavına ve bekçilik sözlü mülakat sınavına hazırlık kapsamındaki konu anlatımlı derslerin, yazılı sınavların, sözlü mülakat sorularının güncel halini içermektedir.

Uygulamadaki içerikler, iç güvenlik paketi olarak bilinen değişiklikler dahil, en son çıkan değişikliklerle düzenlenmiştir. Yeni değişiklikler olması durumunda sürekli güncellenmektedir.

Uygulamanın kullanım alanları ve amacı:
✓ Uygulama Çarşı ve Mahalle Bekçisi'ne
hazırlık için; kapsamlı dersler ve 1.500'e yakın yazılı soru ve sözlü mülakat soruları ile kişilerin bekçilik mesleğine girmesi amacıyla kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

Uygulama içerisinde yer alan kitaplar:
✓5 Adet Konu Anlatımlı Ders Kitabı
✓ 8 Adet Deneme - Test Kitabı
✓ 10 Bölümden Oluşan Sözlü Mülakat Kitabı
✓ 6 Bölümden Oluşan Deneme Sınavı Kitabı
Olmak üzere toplam 16 adet kitaptan oluşmaktadır.

Uygulama piyasadaki emsallerine göre;
▪Daha geniş içerikli
▪Daha pratik kullanımlı
▪En güncel bilgileri barındıran ve
▪Görsel olarak da kaliteli ve kullanışlıdır.

☆Program silinince yeniden satın almam gerekiyor mu?
▪Hayır. İster cep telefonunuza format atılsın, ister uygulamayı yanlışlıkla silin veya başka herhangi bir nedenden dolayı uygulamayı silmeniz durumunda; uygulamayı yeniden indirip satın alırken girdiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak, yeniden ücret vermeden uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.
▪Ayrıca kendi kullanıcı bilgilerinizle tabletten de giriş yapıp uygulamayı kullanabilirsiniz.

Not: Satın aldığınızda kullandığınız bilgileri, uygulama silinip yeniden yüklediğinizde kullanacağınız için lütfen bir yere not edin ve unutmayın.

UYARI: Bu uygulama Komisyon Medya ve Yayımcılık’ın izni ve bilgisi olmadan başka özel veya tüzel kişi veya kurumlarca hiçbir şekilde kullanılamaz. Uygulamanın tüm telif hakları Komisyon Medya ve Yayımcılık’a ait olup, hak ihlallerinin tespit edilmesi durumunda yasal işlem başlatılır. Uygulama, indiren kişinin kullanımına sunulmuştur, indirilen uygulamanın indiren kişinin ip’si ve telefonu dışında başka kişilerin telefonlarında veya ip’lerinde kullanıldığı tespit edilirse, şahıslar hakkında yasal işlem uygulanır, ayrıca uygulama kullanım hakkı tek taraflı iptal edilir.

Komisyon Medya ve Yayımcılık® tüm hakları saklıdır.

What's New

- Kullanıcı dostu güncellemeler yapıldı

Email: komisyonmedya@gmail.com

See more