Bezpieczny smartfon icon

Bezpieczny smartfon

1.2.4 · Feb 12, 2021

Download Bezpieczny smartfon APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.2.4 (141)
UpdatedFeb 12, 2021
DeveloperLocon Sp. z o. o.
IDpl.locon.br.pc
Installs1,000+
CategoryApps, Parenting

Bezpieczny smartfon app

Protect your child online

Bezpieczny Smartfon to najnowsza usługa w aplikacji Bezpieczna Rodzina, dzięki której w pełni troszczysz się o swoje dziecko, kontrolując treści, które przegląda w Internecie. Wszystkie najważniejsze informacje masz pod ręką, w swoim telefonie.

Chroń swoje dziecko w sieci

Pobierz na telefon dziecka aplikację Bezpieczny Smartfon i kontroluj odwiedzane witryny. Blokuj dostępy i wyznaczaj granice. W Internecie czyha wiele zagrożeń! Chroń bliskich wybierając odpowiednie zabezpieczenie i pozostając czujnym!

Zarządzaj aplikacjami

Zobaczysz, przez ile godzin i z jakich aplikacji na swoim telefonie korzysta Twoje dziecko, wprowadzisz własne ograniczenia czasowe i ustawisz dzienny limit korzystania z Internetu. Po jego przekroczeniu telefon dziecka się zablokuje, pozostawiając możliwość dzwonienia, wysyłania SMS-ów i powiadomień S.O.S. Kiedy kilkulatek skończy odrabiać lekcje, czy sprzątać swój pokój, będzie mógł wysłać do Ciebie prośbę o odblokowanie urządzenia.

Wyznaczaj własne granice

Jeżeli zaniepokoją Cię treści, które Twoje dziecko przegląda w Internecie, z poziomu swojego smartfona zablokujesz dostęp do wybranych stron www. Już wkrótce dzięki powiadomieniom wysłanym bezpośrednio na Twoje urządzenie, zablokujesz lub zatwierdzisz wszystkie nowe aplikacje, które dziecko będzie chciało pobrać na swój telefon. Aplikacja Bezpieczny Smartfon dostępna jest dla klientów sieci Play.

Ważne informacje:

• Dostępność różnych opcji monitorowania telefonu Dziecka zależy od urządzenia dziecka:
*Jeśli Dziecko korzysta z telefonu marki Huawei, konieczne może być nadanie dodatkowych uprawnień zgodnie z instrukcją na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=K7n6IjKu-aE&feature=emb_title
*Jeśli Dziecko korzysta z telefonu marki Xiaomi, konieczne może być nadanie dodatkowych uprawnień zgodnie z instrukcją na filmie: https://www.youtube.com/watch?
v=4vRkiPFHoTE

• Zaznacz wszystkie niezbędne zgody i uprawnienia, o jakie poprosi Cię aplikacja „Bezpieczny smartfon” przy pierwszej konfiguracji i pamiętaj, że ten proces może się nieznacznie różnić w zależności od marki i modelu urządzenia Dziecka. Najnowsze lub mniej popularne modele smartfonów mogą wymagać nadania dodatkowych uprawnień, które są niezbędne do prawidłowego działania blokad i limitów, a mogą nie być możliwe do nadania przy standardowej konfiguracji. W takich sytuacjach można skontaktować się z BOK w celu ustalenia prawidłowej ścieżki konfiguracji.

• Sprawdzaj aplikacje zainstalowane na telefonie dziecka i wyłączaj te, na które nie wyrażasz zgody. Niektórych aplikacji zainstalowanych fabrycznie przez producenta lub operatora sieci komórkowej nie da się wyłączyć.

• Aby można było zobaczyć lokalizację urządzenia należącego dziecka, musi ono być włączone, niedawno używane (wybudzony ekran, rozmowa głosowa), połączone z internetem oraz mieć włączoną funkcję lokalizacji w telefonie z wysoką dokładnością.

• Pamiętaj, że zablokowanie aplikacji np. YouTube, Facebook, Instagram, TikTok itd. nie spowoduje blokady korzystania z tego serwisu przez przeglądarkę w telefonie monitorowanym. Aby uniemożliwić takie korzystanie należy zablokować witryny wideo oraz witryny społecznościowe w zakładce „Ograniczenie stron www”.

• Nie udostępniaj kodu PIN ustalonego w aplikacji „Bezpieczna Rodzina” swojemu dziecku - znając go może w każdej chwili wyłączyć monitoring, a tym samym uniemożliwić Ci kontrolę telefonu.

• Aktualna wersja aplikacji „Bezpieczny smartfon” na telefonie Dziecka to gwarancja, że wszystkie funkcje aplikacji działają prawidłowo. Sprawdź, co zrobić, aby upewnić się, że posiadasz najnowszą wersję: https://www.gdziejestdziecko.pl/jak-zaktualizowac-aplikacje-bezpieczny-smartfon-do-najnowszej-wersji-na-telefonie-dziecka

• „Bezpieczny smartfon” zapewnia funkcje pozwalające określać, jak dziecko może korzystać z internetu, nie powoduje jednak, że internet staje się bezpieczniejszy. Aplikacja daje rodzicom wybór co do sposobu i czasu korzystania z internetu przez dziecko.

Email: pomoc@bezpiecznarodzina.pl

Read more

You May Also Like