qr

Biletciyiz APK

Biletciyiz - Ticket Sales Application

Version1.0 (1)
UpdatedApr 14, 2014 (7 years ago)
Developerİpek Bilgisayar
CategoryApps, Travel & Local
IDcom.ipek.biletciyiz
Installs500+

Biletciyiz; uygulamasından şehirlerarası otobüs firmalarının otobüs biletini karşılaştırabilir veya yurtiçi ve yurtdışı uçak şirketlerinin uçak biletlerini sefer saatlerini ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, istediğiniz taşımacı firmayı seçebilir ve bu biletleri anında en ucuz uçak biletini veya en ucuz otobüs biletini satın alabilirsiniz veya rezervasyon yapabilirsiniz. Biletciyiz.biz web sitesinden yaptığınız bir işlemi bu program üzerinden devam ettirebilirsiniz. Tersini de yapabilirsiniz. İşlemleriniz Online olarak gerçekleştirilmektedir.
“Biletimi Bul” butonu ile işlem yaptığınız biletinizi sorgulata bilir. Biletinizi görüntüleyebilir. Rezervasyonlu biletinizi satışa çevirebilir veya rezervasyon iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
“Beni Ara” butonu ile Bileatall müşteri temsimcisinin sizinle iletişime geçmesi isteye bilirsiniz.
“Çağrı ” butonu ile Biletall müşteri hizmetlerini arayabilir, bilet işlemleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.
“Önerileriz” butonu ile müşteri temsilcisine mail atabilirsiniz.
“Profilim” butonu ile profilinizi oluşturabilir ve biletleme işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz
“Favori yolcular ” butonu ile birden fazla yolcu biletleme işlemlerini hızlandırabilirsiniz.
Ayrıca havalimanları, otogar, uçak şirketleri ve otobüs şirketleri gibi bilgilere uygulama içerisinden erişebilir. Web sitelerine bağlantı yapabilir veya telefon numaralarını arayabilirsiniz.

biletall.com öncelikle ulaşım hizmetleri biletleri tedariki olmak üzere, Türkiyenin en gelişmiş bilet satış ve dağıtım organizasyonudur.

Uzun yıllardır beraber çalıştığı, Türkiye’ nin sayılı şehirler arası otobüs firmalarının biletlerinin elektronik ortamda işlenmesini sağlamaktadır. Halen Türkiye coğrafyasının yüzde 80' lik kısmında faaliyet gösteren otobüs firmalarının biletlerini satabilmekteyiz.
Türkiye'nin en yaygın ve modern bilet satış ve dağıtım sisteminin kurucusu biletall.com, yurtiçi ve yurtdışında her türlü ulaşım hizmetleri alanında faaliyet gösteren birçok firmanın biletlerini satmakta ve dağıtımını yapabilmektedir. biletall.com, sunduğu hizmetlerin çeşitlendirilmesi konusunda her zaman yenilikçi çalışmalar içindedir.

BİLETALL İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.


Biletall şehirlerarası üye otobüs şirketleri;
Anadolu Ulaşım , Best Van Turizm , Aksaray Birlik Turizm , Yeşil Artvin , Mersin Vif Turizm , Kent Turizm , Fındıkkale Turizm , Isparta Petrol , Güney Akdeniz , Tokat Seyahat , Efetur , Star Diyarbakır , Ulusoy Turizm , Ak Turizm , Selçuk Turizm , İsmail Ayaz , Kırşehir Şanal , Balıkesir Uludağ Turizm , Devran , Adıyaman Gülaras , Esadaş , İnan Turizm , İnci Turizm , Lüks Karadeniz , Şanlıurfa Astor Turizm , Ben Turizm , Seç Turizm , Huzur Turizm , Özen Turizm , Hedef Turizm , Çayırağası , Yeni Aksaray , Kahta Petrol , Koç Ardahan , Kanberoğlu , Astur Kütahya , Süha Turizm , Mersin Villa Turizm , Kütahyalılar Turizm , Zaman Turizm , Dadaş Turizm , Öz Diyarbakır , Mermerler Seyahat , Şimşek Seyahat , Doğu Karadeniz , Aksu Turizm , Lüks Erova Turizm , Cesur Bingöl , Has Bingol , Yeni Adana , Özlem Ardahan , Lüks Afşınlılar Seyahat , Lüks Gümüşhane , Çorum Seyahat , Lider Adana Seyahat , Üstün Erçelik , Özlem Diyarbakır , Varan Turizm , Yeşil Aksaray , Anadolu Tufanbeyli Turizm , Lüks Kahramanmaraş Turizm

Biletall üye uçak firmaları;
Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, Atlas Jet, Sun Express, Swissair, Alitalia, Inter Airlines, Air France, Lufthansa, Singapore Airlines, Emirates, British Airways, United Airlines, American Airlines.


Email: ipekbilgisayarandroid@gmail.com

See more
See more

See more