qr

Bilge Coin APK

Bitcoin Altcoin News

Version1.0 (1)
UpdatedSep 22, 2019 (1 year ago)
DeveloperBilgecoin.com
CategoryApps, Finance
IDcom.jacobotech.bilgecoin
Installs100+

Güncel Kripto Para ve Altcoin Haberleri

İnterneti üzerinde Türkçe olarak kripto para ve altcoin haberleri bulmak gerçekten zor olmaktadır. Birçok kişi bundan yakınarak yabancı siteleri Türkçe çeviri ile birlikte takip etmek zorunda kalmaktadır. Bilgecoin bu açığı fark ederek hızlı bir şekilde tamamen profesyonel ve özgün coin haberleri hakkındaki bu siteyi açmıştır. Türkçe olarak sunulan bu haber içerikleri birçok Türk haber site takipçileri tarafından beğenilerek sürekli olarak ziyaret edilmeye başlanmıştır.
Bilgecoin sunduğu bu üstün hizmet ile birlikte birçok Türk haber okuyucusunun dikkatini çekerek memnuniyetlerini kazanmıştır. Altcoin haberleri olarak hazırlanan haber içerikleri kripto para alanında uzman editörler tarafından hazırlanarak günlük bir şekilde siteye yüklenmektedir. Bilgecoin bu konuda gösterdiği emek ve başarı ile diğer bütün sitelerden çok daha ön planda olmayı başarmaktadır. Altcoin haberleri hazırlarken haber içeriklerinde kripto para fiyatlarını da ekleyerek okurların çok daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlamaktadırlar. Hazırlanan farklı farklı haber içerikleri ile birlikte gündemde olan güncel haberleri özgün bir şekilde hazırlayarak editörler tarafından yayınlamaktadırlar.
Çeşitli coin haberleri de bulunan site içerisinde istenilen her türlü bilgi bulunabilmektedir. Böyle bir hizmetin Türk okurlarına sunulması gerçekten çok büyük bir şanstır. Türkçe kaynak olarak pek fazla yeterli site bulunmamasına karşın Bilgecoin artık bu boşluğu en doğru bir şekilde dolduracak bir ekip ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir.

What's New

Beta Sürüm

Email: destek@bilgecoin.com

See more