qr

Bodrummondo APK

Here we are with our mobile apps.

Version1.0 (0)
UpdatedMar 06, 2018 (3 years ago)
Developerİstanbul Soft
CategoryApps, Shopping
IDcom.wBodrummondo_6614953
Installs100+

Bodrum’a dair her şey sloganıyla hayata geçen Bodrummondo projemizdeki hareket noktamız; Bodrum dünyasını avantajları, keyifleri ve yaşama dair her şeyi Bodrum sevdalılarına tek bir platformda sunmak oldu.

Bodrummondo’da hedef kitlemiz Bodrum’da yaşayan ve Bodrum’a tatil amaçlı, kısa dönem veya yerleşme amaçlı gelen yerli ve yabancı uyruklu kişilerdir. Bu projedeki en temel hedefimiz bahsetmiş olduğumuz kişilere; Bodrum’da hizmet alabilecekleri kaliteli, güvenilir ve konusunda uzman kişi ve kurumları tek bir platformda bir araya getirerek, bu kurumların detaylı tanıtımlarını Bodrummondo platformu üzerinden yapmak ve ihtiyaç duydukları hizmetleri bu platform üzerinden kolay bir şekilde satın almalarını sağlamaktır.

Bizler Bodrummondo ekibi olarak, Bodrum’da kısa veya uzun süreli vakit geçirmek isteyen kişilerin temel ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde araştırıyor ve bu alanlarda iyi hizmet verdiğine inandığımız, çevremizden duyduğumuz ve eğer mümkün olabilirse hizmetinden bire bir faydalandığımız kişi ve kurumları titizle seçiyoruz.

Ve şimdi mobil uygulamamız ile karşınızdayız.

See more
See more

See more