Ultimate Driving Bus Simulator

Advertisement

Latest Version

Version
Update
Apr 1, 2023
Developer
Category
Installs
10,000+

Bus Simulator 2023 : Transport GAME

En son Bus Simulator 2022 : Transport oyununda en gerçekçi 3D ortamda araba sürerken gerçek bir otobüs şoförü gibi hissetmek üzereyken emniyet kemerlerinizi bağlayın.


Yeni iPhone'unuz için tüm modern oyun özellikleri ve gerçekçi yarışçı grafikleriyle yeni Bus Simulator 2022 : Transport oyunumuzu 2023 yılında piyasaya sürmekten mutluluk duyuyoruz.

Günün yeni oyunumuz, size birden fazla ortamda Tam boyutlu bir yolcu otobüsünü kullanmanın mükemmel hissini verecek en iyi elma atari oyunlarından biridir.

Çok kolay kontrollerle ve seviyeleri tamamlamak için hiçbir talimata gerek olmadan oyunun tadını çıkaracaksınız.

Otobüs simülatörü oyunları artık dünyanın birçok ülkesinde trend oluyor ve artık en sevilen ücretsiz oyunlardan biri haline geldi.

Yakın zamanda yeni bir iPhone satın aldıysanız ve en son güncellenen ve yükseltilmiş Otobüs simülatörü oyununu arıyorsanız, Otobüs Otobüsü simülatörümüz 2023 ihtiyacınıza cevaptır.

Günün oyunumuz, seviyeleri tamamlamak için yolcuları zamanında seçip bırakmak için şehirde otobüs sürerken muhteşem grafikler ve çoklu ortamlarla Otobüs Sürüşü deneyimini hissetmeniz için dört Harika Mod'a sahiptir.

Aşağıdaki Dört mod 2023'te kullanıma sunuldu ve çok daha fazlası yakında geliyor!

1) Kariyer Modu

2) Kar Modu

3) Zaman Denemesi

4) Yarış Modu

Kariyer modunda, devasa binek araçlarını kontrol etme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak birden fazla Görev Hedefi ile otobüs kullanma becerilerinizi 15 benzersiz seviyede test edebilirsiniz.

Kar modunda, muhteşem çevre ve güzel manzaralara sahip kar yağan alanlarda otobüs kullanacağınız 10 benzersiz seviyeye sahipsiniz.

Zamana Karşı Modunda, birden fazla otobüs istasyonunda ve zamanında yolcu alıp bir sonraki istasyona geçmek için otobüse binme becerilerinizi geliştirebilir ve kendinizi yorgun hissedip uykuya dalana kadar sürmeye devam edebilirsiniz.

Yarış modunda, diğer 3 oyuncuyla birlikte tamamlamanız ve Yarış modunda tamamlamak için 5 benzersiz seviyede birinci olmanız gerekir.

Güncellenen ve güncellenen Bus Simulator 2022 : Transport oyunumuz, şimdiye kadar sizler için yaptığımız diğer tüm oyunlardan sevdiğimiz yeni oyunlardan biridir. Otobüslerin drift & drag yarışlarını yarış modunda yapabileceğiniz gibi diğer modlarda da oynayabilirsiniz.

Vatandaşlar, yeni otobüs şoförünün yolcuları oradaki varış noktalarından geç kalmalarını önlemek için zamanında alma ve bırakma sağlamasını beklerken şimdi indirin.

Her gün oynayarak günlük ödül almaya devam edin ve benzersiz oyun oynama hissi elde etmek ve şehirde çok daha fazlasını keşfetmek için gelişmiş özelliklere sahip yeni model tur otobüsleri satın alın.

Uçak, tren, otomobil ve daha fazla simülatör aşığıysanız, oyunumuzu kesinlikle yeni iPhone'unuzda günün oyunu olarak değerlendireceksiniz.

Artık trend olan üç farklı kamera Açısı ile otobüs simülasyonunu üstten ve sürücünün arkasında dururken hissedebileceğiniz gibi, sizi gerçek bir otobüs şoförü gibi hissettirecek sürücü görünümünden de hissedebilirsiniz.

Otobüsünüzü kendi konforunuza göre sürmek için oklu navigasyon, direksiyon simidi ve size oyun oynama özelliklerinin birden fazla senaryosunu hissetme fırsatı veren cayro sensörlü sürüş modu dahil olmak üzere üç farklı kontrol türü arasından seçim yapabilirsiniz.

Rekabetinizdeki gerçekçi yarışçılarla, drift & drag yarışı ile yarış modunda rekabet etmek için Güncellenmiş ve yükseltilmiş Otobüslere ihtiyacınız olacak.

Bu yeni Otobüs Simülatörü 2022: Taşıma oyunu, sizin için en iyi Google Play atari oyunlarından biri olacak ve en sevdiğiniz ücretsiz oyunlar için çok daha fazla keşif yakında geliyor.
Read more