buybox icon

buybox

1.0.8 · Feb 07, 2021

Download buybox APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.0.8 (8)
UpdatedFeb 07, 2021
DeveloperMSLWARE
IDcom.arkhetec.buybox
Installs10+
CategoryApps, Tools

buybox app

Become the leader of the buybox in the most profitable way for your advertisements in the TRENDYOL marketplace.

Buybox, Trendyol'da Rekabet eden ve Buybox Fiyatı Belirleyen Türkiye'de İLK ve TEK native bir mobil uygulamadır.

Buybox uygulaması ile TRENDYOL pazaryerindeki ilanlarınızda en kârlı şekilde buybox lideri olun...

GİZLİ SERVER MASRAFI YOK
Piyasadaki diğer firmalar, fiyat rekabet botlarını sunucular üzerinden yapar. Bu yüzden fiyatlar müşterilere SUNUCU MALİYETİ + KÂR olarak yansır ve host maliyetini arttırdığından fiyat güncelleme süreleri çok uzun olmaktadır. Hatta bazı şirketler günde sadece bir iki defa fiyat güncelleyebilmektedir. Buybox uygulamasında ise SUNUCU MASRAFI YOK. Bu yüzden fiyat güncelleme saniyeler içinde ve sınırsızca gerçekleşmektedir. Tüm bu teknolojiyi elinizin atındaki küçücük cihaza sığdırdık. Tüm işlemler kendi android cihazınızdan yapıldığı için sadece uygulamaya ücret ödemiş olursunuz. Server maliyeti olmadığı için size yansımaz. Cebinizi yakmaz. Ayrıca server bağımlılığı olmadığı için Buybox uygulamasını özgürce kullanabilirsiniz. Server çökmüş, elektrikler kesilmiş gibi sıkıntılar yaşayıp hosting şirketleriyle kavgalar etmek zorunda kalmazsınız. Ya da 7/24 bir pc açık bırakmak zorunda kalmazsınız.

GELİŞTİRİLMİŞ AKILLI ALGORİTMA
Özel yapay zekası sayesinde ürününüze belirleyeceğiniz fiyat aralığına göre en iyi sıralamayı en iyi fiyatla elde edin. Buybox uygulaması sizin ve rakiplerinizin Trendyol puanınızı da analiz eder ve süper fiyat belirleme algoritması ile mağazanızı buybox sıralamasında 1. sıraya çıkarır. Üstelik bunu yaparken yeri geldiğinde ürün fiyatınızın rakiplerinizin fiyatından daha yüksek oduğu halde 1. sırada olduğunu fark edeceksiniz. Çünkü Buybox uygulaması gelişmiş yapay zeka algoritması ile ürününüz için sizi kara geçirecek en ideal fiyat belirler.

OTOMATİK FİYATLANDIRMA
Uygulamayı kapatmadığınız sürece rakiplerin fiyatlarını sürekli kontrol eder ve ürününüzün fiyatını otomatik günceller.

GERÇEKTEN ÇOK HIZLI
Rakipleriniz ister manuel fiyat güncellesin isterse de piyasadaki diğer fiyat robotlarını kullansın hiç farketmez. Buybox uygulaması saniyeler içinde rakip analizini yapar ve gerekli gördüğünde hemen harekete geçer.

KULLANIMI ÇOK KOLAY
Oldukça sade ve sürekli geliştirilen kullanıcı dostu tasarımıyla birkaç dakikada uygulamayı kullanmayı öğrenirsiniz.

Email: fantom1001@gmail.com

Read more

You May Also Like