qr

Candy Fairy Tales: Fantasy Adventure Puzzle Games APK

😊 Relaxing & addictive free match 3 games. Solve puzzles for brain training. 🧠

Version1.5.3 (20)
UpdatedSep 25, 2020 (5 months ago)
DeveloperEmilian Kasemi
CategoryGames, Puzzle
IDcom.emiliankasemi.candyzana
Installs1,000+

Loje puzzle relaksuese dhe adiktive ne shqip.
Loje e re ne shqip e vetme e ketij lloji, plot me argetim falas! (qe ta luani ne shqip duhet ta keni gjuhen e sistemit te impostuar ne shqip sepse aplikacioni lokalizon gjuhen automatikisht sic eshte impostuar ne sistemin e telefonit).

Nëse ju duhen disa minuta për t'u çlodhur dhe thjesht t'i jepni vetes pak kohe për t'u rikarikuar nga stresi i përditshëm në punë, ne shkolle, apo si prinder, luani kete loje dhe jepini vetes pak relax duke zgjidh enigma te puzzle.

Zbulo boten e embel te Karamele Zana, plot e perplot me karamele te shijshme dhe zana magjike si ne perralla!
Karamele Zana eshte nje loje adiktive dhe relaksuese plot argetim per te gjitha moshat. Mund te jete si loje per femije dhe loje per te rritur. Loje ne shqip puzzle me aventure e vetme ne llojin e vete.
Nese je adhurues i lojerave puzzle me karamele mos kerko me shume. Kjo nuk eshte loje puzzle cfaredo, por loja e ketij lloji me e embel qe do te gjesh.

Fillo te luash Karamele Zana, nje loje relaksuese dhe adiktive me strategji dhe me aventure, e krijuar plot me karamele te shijshme. Per deshiren tende per karamele ky eshte puzzle perfekt me karamele shumengjyreshe.
Nderro vendet, perputh, kombino dhe derrmo karamele te te njejtes ngjyre per te zgjidh puzzle. Testo aftesite e tua dhe kombino ne menyre sa me strategjike. Planifiko ne menyre strategjike levizjet dhe perputh 3 ose me shume karamele per te fituar.

Perdor booster per te te ndihmuar ne kete puzzle me aventura si ne perralla.
Arrij piket me te larta dhe fito 3 yje per cdo puzzle. Testo inteligjencen dhe trego aftesi strategjike per te kaluar ne nje aventure tjeter.
Efekti relax kur derrmon karamele eshte anti stres.

Kjo loje perfshin bonuse ditore, mini-lojera dhe sfida te embla me miqte.
Per me teper argetim me miqte, lidhu me facebook dhe beji pjese te kesaj loje te embel me aventure si ne perralla.
Dhe pjesa me e embel e kesaj loje eshte se e gjeni totalisht falas. Nese doni mund te blini elemente te lojes per nje eksperience super te embel dhe me shume argetim. Luaj pa internet offline ne cdo kohe dhe ne cdo moment. Dhe muzika e kendshme ne sfond shton efektin relax dhe e ben me adiktive si loje.

Si luhet ky puzzle me karamele dhe me zana si ne perralla:

- 🍬 Cdo nivel ka nje qellim specifik. Perdor ne menyre strategjike cdo levizje dhe perputh karamele shumengjyreshe per te zgjidh cdo puzzle dhe fituar
- 🍬 Perputh 3 ose me shume karamele me te njejten ngjyre per te derrmuar karamelen dhe per te zbrazur tabelen.
- 🍬 Neso do mund te blihen elemente ne loje per te te ndihmuar te therrmosh me lehte karamele.
- 🍬 Kalo cdo nivel per te zberthyer nje nivel pasardhes ne harten me rrugetim dhe aventure si ne perralla plot zana magjike.
- 🍬 Lidhu me facebook per me shume argetim me shoket

Karamele Zana perfshin:

- 🍬 Shume nivele te embla me cdo perditesim.
- 🍬 Nje rrugetim magjik plot me aventura ne nje harte si ne perralla.
- 🍬 Nje loje puzzle strategjike.
- 🍬 Booster te embla per te fituar me shume pike.
- 🍬 Bonuse ditore, mini-lojera dhe shperblime nga videot.
- 🍬 Udhezime te lojes.
- 🍬 Elemente qe mund te blihen ne loje.
- 🍬 Lidhje me facebook per me shume argetim me shoket.
- 🍬 Leaderboeard per me shume konkurence me shoket. Testo ne kete menyre aftesite e tua!
- 🍬 Kohe relaksuese dhe e lumtur me nje loje magjike si ne perralla.
- 🍬 Nje loje puzzle antistres qe e gjeni falas dhe e sigurt qe do ta dashuroni.
- 🍬 Nje loje e pershtatshme per te gjitha moshat.
- 🍬 Nivele te reja ne cdo perditesim.
- 🍬 Pershtatje per cdo pajisje android
- 🍬 Privacy policy te implementuar ne loje
- 🍬 Argetim i embel pa fund!
- 🍬 Loje ne shqip unike me kategori puzzle me aventure.

Cfare po pret? Shkarko lojen puzzle me te embel falas dhe kalo kohe plot me argetim dhe relax me miqte ne facebook!

What's New

• In-app purchases not working after the new update fix
• Relaxing classical music added:
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License and from YouTube audio library:
FairyTale Waltz by Kevin MacLeod
Morning Mood - Grieg
C Major Prelude - Bach
Dance of the sugar plum fairies - Tchaikovsky
Gymnopedie no 1 . Satie
Habanera - Bizet
Waltz of the Flowers - Tchaikovsky

• Coins reward for inviting friends added. Reward doubled from 5 to 10 coins.

Email: emiliankasemi@gmail.com

See more
See more