qr

Dantel Örtü Fikirleri APK

Lace veil ideas or samples.

Version1.0 (1)
UpdatedJul 22, 2019 (1 year ago)
DeveloperViano Application
CategoryApps, Lifestyle
IDcom.viano.danortfik.app
Installs100+

Dantel örmek sabır isteyen en güzel sanatlardan biridir dantel örtü fikirleri uygulamamızda sizler için örnekler veya fikirler tasarladık sizlerde dantel örtü fikirleri uygulamamızdan harika örnekler ile dantel sanatınızı sergileyebilirsiniz.Danteller çok narin işler olduğu için ağartıcı kullanmak tavsiye edilmez. Doğal yöntemlerle temizlemek, dantelimizin ömrünü uzatacaktır.

El yapımı özellikle de biraz eski dantelleri asla makinede yıkamamalısınız. Deterjan falan ise asla kullanmamalısınız. Keşke çamaşırda bile deterjan kullanmasanız..

1 litre suya yarım çorba kaşığı çivit karıştıralım. Danteli, bu suyun içinde yıkayalım..Ardından soğuk temiz su ile durulayalım. Danteli kendi kendine kurumaya bırakmak yerine, suyunu emecek bir havlu üzerinde kurumaya bırakalım.Sizlerin yapması gereken uygulamamızı ücretsiz olarak cihazlarınıza indirmeniz olacaktır cep telefonu veya tabletlerinize zarar vermez baataryanızın ömrünü korur. Dantel örtü fikirleri uygulamamız sosyal medya mesaj programları gibi paylaşım özelliği içermektedir sizlerde sevdiklerinizle paylaşarak dantel örtü fikirleri uygulamamızın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.


Email: vianocraft03@gmail.com

See more
See more