Decision RF icon

Decision RF

1.0 · Jan 31, 2021

Download Decision RF APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.0 (1)
UpdatedJan 31, 2021
DeveloperNaz Yoğun
IDcom.nazyogun.DecisioRF
Installs100+
CategoryApps, Entertainment

Decision RF app

Choose between options that are difficult to make with Decisio RF

Karar vermekte zorlanıyor musunuz? Uzmanlar tarafından bilimsel yöntemler ve analizler ile geliştirilmiş Decisio RF ile tanışın. Fazio’nun Duygusal Hazırlanım paradigmasından yola çıkılarak hazırlanmış bu özel uygulama karar vermekte zorlandığınız seçenekler arasında seçim yapmanızı kolaylaştırır ve size en yakın seçeneği bulmanıza imkân tanır. Bununla beraber Affect Misattribution Procedure ilkelerinden yola çıkılarak çeşitli parametreleri ölçerek karar vermenizi kolaylaştırır.

Decisio RF Nasıl Kullanılır?
 Öncelikle uygulama açılır açılmaz sizlere kısa bir bilgilendirme yapılır ve teste hazırlanırsınız.
 Daha sonra karar verme noktasında ikilemde kaldığınız iki seçenek yazılır. Bu seçenekler, satın almayı düşündüğünüz iki ürün, gitmek istediğiniz iki yer, yapmak istediğiniz iki yemek; kısacası aklınıza gelebilen ve seçmekte veya karar vermekte zorlandığınız herhangi iki durumu buraya yazabilirsiniz.
 Bir sonraki adımda testiniz hemen başlar. Burada karşınıza çıkan parametrelere uygun olacak şekilde yazdığınız seçenekleri işaretleyebilirsiniz. Hızlı olmanız burada önemlidir. Zira kullanılan paradigmanın gereği olarak ilk aklınıza gelen seçenek ve soru ile ilişkisi önemli bir durumdur.
 Testin sonunda seçimleriniz arasında işaretlemeniz sonucu sizin için en doğru karar karşınıza çıkar.

Email: enyogun@gmail.com

Read more

You May Also Like