qr

Dinlebi: Sesli Kitap APK

A brand new book head! You can listen and share the book you want

Version1.3.1 (40131)
UpdatedNov 07, 2020 (4 weeks ago)
DeveloperDinlebi Sesli Kitap A.Ş.
CategoryApps, Books & Reference
IDtr.com.dinlebi.mobile
Installs100,000+

Dinlebi, cep telefonunuzdan sesli kitap dinlemenin en güzel yolu!

Kitaplara hayatında daha çok yer ver ve bunu sevdiklerinle paylaş. Güncel popüler kitaplardan, en çok okunanlara, zamansız klasiklerden Dinlebi’ye özel yazılmış eserlere, binlerce sesli kitap bir tık ötende. Yolculukta, ev ve iş arası gidip gelirken trafikte, yazın güneşlenirken, işlerine ara verdiğinde veya işlerini yaparken ya da hayata bir ara verip kendinle kalmak istediğinde, Dinlebi güzel bir deneyim ile seninle. Günün istediğin saatinde, istediğin yerde.

İlk 14 gün ücretsiz!

Hemen uygulamayı indirerek, ücretsiz üye olarak girebilirsin. Zengin kütüphanemizi, kayıt kalitemizi ve uygulama özelliklerimizi inceleyebilir, abone olmadan bütün sesli kitapların 30 saniyesini dinleyebilirsin.

İlgini çekerse abonelik başlatarak tüm sesli kitapları ücretsiz olarak 14 gün sınırsız dinleyebilirsin. Tüm içerikler ve özellikler kullanımına açık olacak. Bireysel aboneliğin yanında Grup Üyeliği imkânı sunuyoruz. Aile üyeleri, öğrenci veya iş yerinden arkadaşlar tek abonelikle üç kişi, üstelik kendi hesaplarıyla kullanabilecek.

Özgün Ses Kalitesi!

Yüksek ses kalitesi ve sürekli genişleyen kütüphanemiz için uzman anlatıcılar ile çalışarak yaptığımız kayıt kalitemize çok güveniyoruz. Seslendirmelerin doğal duyulması, üzerinde çok oynanmış ve parlatılmış mekanik sesler olmaması için özel gayret gösteriyoruz. Ücretsiz üyeliğinde, seslendirmeleri kontrol etmek için, tüm kitapları 30 saniye dinleme imkânın var.

Bas- Paylaş!

Bas-Paylaş özelliği ile sesli kitabını dinlerken tıpkı Instagramda hikaye kaydeder gibi basılı tutarak 15 saniyelik kısmı doğrudan Instagram veya Facebook hikayelerinde paylaşabilirsin.

Ortam Sesi Ekle!

Kitabını nerede dinlemek isterdin? Metroda işe doğru giderken sahilde olduğunu hissederek kitap dinlemek güzel bir hayal. Kitabını dinlerken ekleyeceğin ortam sesleriyle beraber bu artık bir hayal değil. Dinlebi’de Kuş sesleri eşliğinde, yağmur yağarken ya da deniz kenarında veya bir tren yolculunda gibi kitap dinlemek çok kolay, seçim sana kalmış.

Sesinle Hediye Et!

En saygın yayınevlerine ait binlerce sesli kitaba ulaşmanı sağlayan Dinlebi, sevdiklerini de unutmuyor. Kendi sesini kaydederek arkadaşına, sevgiline, ailene kitap hediye edebilirsin. Üstelik alan kişinin abone olmasına gerek yok. Hediye gönderdiğin kitaba önce senin sesli notunu dinleyerek başlayacak ve istediği kadar dinleyebilecek.Dinlebi’nin ayrıca bu özelliklerini çok seveceksin:

• İleri geri sarma çok kolay. Uzun süreli kitapları küçücük bir bar üzerinden ileri geri sarmaya çalışmanı istemedik. Sonsuz bar kullanıyoruz ki dilediğin saniyeye kolayca gidebilesin. Üstelik kitapları bölümlerine ayırarak yüklüyoruz, böylece istediğin bölüme de doğrudan gidebilirsin.
• Ayraç (bookmark) ekleme zaten var ancak Dinlebi’de ayraçlarına not ekleyerek kaydedebiliyorsun.

Gizlilik politikası: https://app.dinlebi.com.tr/privacy-policy/
Kullanım koşulları: https://app.dinlebi.com.tr/user-agreement/

Dinlebi’yi buralardan takip edebilirsin:

Facebook'da beğen: https://fb.me/dinlebikitap
Instagram’da takip et: https://www.instagram.com/dinlebi.official
Twitter’da takip et: https://twitter.com/Dinlebikitap
Linkedin’de beğen: https://www.linkedin.com/company/dinlebikitap

What's New

Senin isteklerini uygulamana deneyimine yansıtmak temel önceliğimiz.
Bu yüzden;
- Her şey para değildir dedik, “Mühim Olan İnsanlık” listesini hazırladık.
Bu listedeki sesli kitapları herkese ücretsiz açtık.
- Kitaplarımızın ön dinleme süresini 30 saniyeden 120 saniyeye çıkardık.
- Hediye etme, bas-paylaş ve ortam sesleri gibi havalı özelliklerimiz var.
Yeni gelen kullanıcılar bunları gözden kaçırmasın diye bilgi ekranları hazırladık.

Email: destek@dinlebi.com.tr

See more
See more