qr

e-gebelik APK

e-pregnancy, pregnancy / pregnancy is monitoring application.

Version2.0 (10)
UpdatedSep 20, 2017 (3 years ago)
DeveloperDgn Yazilim
CategoryApps, Parenting
IDcom.egebelik
Installs10,000+

★★★Hamilelik Takibi - Gebelik Takibi - Hafta Hafta Hamilelik- Gün Gün Hamilelik★★★

Çoğu kadın doktora yalnızca belli aralıklarla gider ya da gebeliğin başlangıcına kadar doktor yüzü görmeyen bayanlarında olduğunu biliriz bu ciddi anlamda bir risk demektir. Çünkü dediğimiz gibi bu süreç üzerinde ciddiyetle durulması gereken bir zamandır.
Peki, bu süreci en rahat ve de en sağlıklı geçirebilmek için neler yapmanız gerekir hiç düşündünüz mü?
Sanıyorum cevabınız evet oldu ve “düzenli olarak doktora gidiyorum” dediniz ama bu yeter mi elbette ki yetmez. Şimdi buradan sonra aslında söyleyeceklerimize daha fazla kulak vermelisiniz çünkü az sonra bahsedeceğimiz hamilelik-gebelik uygulaması ile bambaşka bir dünyanın da kapılarını açmış olacaksınız.

★★★e-gebelik Uygulaması★★★

Uygulamanın amacı hamile bayanların hatta hamile kalmaya karar vermiş olan bayanların gebelik takibi yapabilmesini kolaylaştırmak.
Uygulamayı Google play store içerisinde ücretsiz olarak bulabiliyorsunuz ve indirdiğiniz de karşınıza mükemmel dizayn edilmiş kullanımı oldukça basit olan bir ön yüz sizi karşılıyor. Uygulama içerisinde hafta hafta hamilelik takibi yapabiliyorsunuz bunun size kazandırdığı en önemli şeyde eğer ki ilk kez gebe kalıyorsanız yaşayacağınız süreci yakından tanıyorsunuz. Örneğin gebe bir bayan 3. Haftadan itibaren nasıl bir değişim içerisine girer ya da 5. Haftada nasıl hareket etmesi gerekir.

Bayanların bu gebelik dönemi içerisinde çok hassas olduklarını biliyoruz dolayısıyla hiçbir ayrıntıyı da kaçırmak istemezler işte gebelik uygulaması bu noktada bayanların tam da istediğini verebiliyor. Yani süreç hakkında kendilerince notlar alabiliyorlar. Örneğin henüz gebeliğinin 4. Haftası ve 7. Haftasında doktora gitmesi gerekiyor ancak ona soracağı birçok soru var işte uygulama sayesinde burada 7. Haftaya alacağı notlarla doktora gittiğinde hatırlatma yapmış oluyor. Belki basit bir noktaymış gibi gelebilir ancak hamilelik keyifli olduğu kadar zor bir süreçtir ve bu süreç size pek çok şeyi de yaptırmanıza müsaade etmeyecektir. Hatta yapmak istediğiniz birçok şeyi gebeliğin verdiği heyecanla unutabileceksiniz. Hamilelik uygulamasının amacı anne adayını süreç hakkında tam olarak bilgilendirmek ve herhangi bir yanlışa yer vermemek.

► Uygulama içerisinde sistem 3 şekilde ayrılmış;

★Anne
★Bebek
★Eğitim


★★★ e-gebelik Uygulaması Özellikleri ★★★

► ANNE :
Bu bölüme 4 alan ayrılmış rehber uygulaması, yapılacaklar, randevular, bebek isimleri. Burası annenin kendi özelinin olduğu bir alan ve anne burada bebeğine isim seçebiliyor, randevularını not ediyor ve yapılacaklar hakkında kendine göre eklemeler yapabiliyor. Rehber içerisinde bulunan bloglar aracılığı ile nelere dikkat etmesi gerekiyorsa onlara erişebiliyor.

► BEBEK :
Burada ise bebeğin günlük, haftalık gelişim tablolarını görebiliyorsunuz. Örneğin bebek 1. Haftada neler yapabiliyor ya da yapması gerekiyor, bebeğin sağlığı için hangi haftalarda nasıl bir beslenme programı hazırlamalısınız ya da bebeğiniz gün içerisinde kaç kez tekme attı. Bu alanın en önemli noktalarından bir tanesi ise zaman tüneli burada bebeğinizin ilk oluşumundan başlayarak doğum evresine kadar her şey resimli olarak ele alınmış. Siz istemez misiniz bebeğiniz ilk tekmesini ne zaman hissedeceğinizi bilmek ya da kalp atışlarını ne zaman duyacaksınız.

► EĞİTİM :
Bu alanda ise size videolu görseller hazırlanıyor. Youtube kanalı üzerinden bebeğin görsel olarak gelişimi ya da sizin süreç hakkında nelerle karşılaşacaklarınız.
Kısacası hamilelik uygulaması için gün gün gebelik takibi yapabilen ve de 40 haftalık gebelik sürecinin resimlerle desteklendiği çocuğun gelişim süreci hakkında detayların yer aldığı başarılı bir uygulama. Üstelik uygulama içerisinde anne adayının merakını gideren bir çok konu güncel olarak paylaşılacak.


Email: info@e-gebelik.site

See more
See more

See more