Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular APK

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

2.0.22

Download Ehliyet Sınavı APK Çıkmış Sorular for Android - Free - Latest Version

Advertisement

Latest Version

NameEhliyet Sınavı APK
Version2.0.22 (152)
UpdatedDec 15, 2021
DeveloperYILMAZ ER SWEETMARKIZ
IDsweetmarkiz.com.ehliyet
Installs100,000+
CategoryApps, Education

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular App

License Issued Exam Questions. E-Exam Questions. Lecture Notes.

En güncel ehliyet sınav sorularının hepsini içermektedir.
Son yıla ait tüm yapılan ehliyet sınav sorularının uygulama içinde bulabilirsiniz. ( 2021 )

✔ Son 5 yıla ait çıkmış ehliyet sınav soruları
✔ Ehliyet Çıkmış E-Sınav Soruları
✔ Ders Notları
✔ Lider Tablosu
✔ Sohbet
✔ Trafik İşaretleri
✔ Araç Göstergeleri

Elektronik ehliyet sınavı ne zaman yapılır?
E-sınavlar için randevu alınmaktadır. Eğer kursiyer elektronik sınavdan başarısız olursa yeni bir sınav için en erken 15 gün sonra e-sınava girebilmek için randevu alabiliyor. Bir kursiyer en son katıldığı sınavdan sonra 45 Gün içinde elektronik sınava girmezse 1 hakkı yanmış oluyor. O yüzden en son girdiğiniz e-sınav tarihinde itibaren geciktirmeden elektronik sınava girmeniz gerekiyor.

E-sınav sonuçları ne zaman açıklanır?
Sınavı tamamlar tamamlamaz aynı saat içinde sonuçlarınızı alabiliyorsunuz. Sınavdan başarısız olan bir aday en yakın tarihe randevu alarak sonraki sınava başvuru yapabiliyor.

E- Sınav nasıl yapılır?
e-Sınav, basılı evrak kullanılmaksızın sınav uygulama ve değerlendirilmesine ilişkin her türlü işlemin elektronik ortamda ve bilgisayarlar aracılığıyla yapıldığı sınavlardır. Sınavlar bilgisayar başında yapılıyor ve özel e-sınav yazılımıyla sorulara ileri geri yapılarak seçeneklere işaretleme usulüyle cevap veriliyor.

E- Ehliyet sınavı maliyeti nedir?
Elektronik sınav giriş ücreti 90 TL’dir. E-sınav ücretlerini banka yoluyla ödeyebilirsiniz.(Ziraat, Halk ve Vakıf bank)

Elektronik sınavı başvuru yapabilmek için başlıca koşul nedir?
Elektronik sınava başvuru yapabilmeniz için sürücü kursunun vereceği teorik eğitimi tamamlamanız gerekiyor. Eğitimi tamamladıktan sonra elektronik sınav merkezlerinde sınava girebilirsiniz.

Elektronik sınava giriş hakkı kaçtır?
Elektronik sınava giriş hakkı 4(dört)’tür.

E-Sınav randevu tarihimi değiştirebilir miyim?
E-sınav kılavuzuna: göre “Sınav başvurusunda bulunup randevusu onaylanan kursiyer, e-sınav tarihinden en az 3 (üç) gün önce randevusunu değiştirebilir.”

Elektronik sınavda hangi alanlardan soru soruluyor ve sınav kaç dakika sürmektedir?
Elektronik sınavda 12 İlk yardım, 23 Trafik, 9 Motor ve 6 Trafik adabı sorusu sorulmaktadır. Sınav toplam 50 sorudan oluşuyor. Sınav süresi 45 dakika sürmektedir.

Elektronik sınavdan başarılı olduktan sonra Direksiyon sınavı ne zaman olur?
Direksiyon sınavlarının planlaması yapılırken birçok unsur göz önüne alındığı için herhangi bir tarih belirtmek hatalı olur. Fakat en az 2 hafta sonra veya daha geç bir tarihte olabilir. Pandemi nedeniyle bu süreler şu an çok değişkenlik göstermektedir.

E-sınav için giriş belgesi var mı?
Evet var. Sınava girebilmeniz için giriş belgenizi kursunuzdan almayı unutmayınız. Sınava girerken yanınıza elektronik cihaz almayınız. Kimlik belgeniz mutlaka yanınızda olsun. Sınavdan en az 15 dakika önce e-sınav merkezinde hazır bulunmanız gerekir. E-sınav kılavuzuna göre sınava geç kalırsanız ve o sırada sizden önce çıkan bir aday olursa sınava alınmayacağınız belirtilmektedir. Fakat geç kaldığınız halde sınavdan kimse çıkmamış ise sınava alınacağınız belirtilmektedir. İşinizi sağlama alıp erkenden sınava yerine gidiniz.

E-sınav için başarı sınırı kaçtır?
E-sınav’da sorulan 50 sorulduğundan üstte bahsettik. Her soru 4 şıktan oluşuyor. Sınavdan başarılı olabilmek için en az 70 puan almak gerekiyor. Yani geçmek için en az 35 doğru cevap vermiş olmanız gerekiyor.

E-sınava kimler girebilir?
Sürücü kursuna başvuru yaparak sorumlu olduğu derslerin eğitimlerini tamamlayan tüm kursiyerler e-sınav başvurusu yapabilir.

Ehliyet alanında dünyanın en iyi ve en kaliteli uygulamasını uzun çalışmalar sonucu sizler için yaptık. Büyük yeniliklerle dolu bu uygulamayı umarım beğenir ve kullanmaktan keyif almanız temennisi ile.

Bu uygulamayı rahmetli kızım Markize ve Biricik eşim Esra Meriçe ithaf ediyorum.
Read more