qr

Emlak Muayenesi APK

Real Estate Inspection<br>&quot;Healthy Real Estate Investment&quot;

Version1.1.4 (15)
UpdatedJul 02, 2018 (2 years ago)
DeveloperTUVİMER
CategoryApps, Business
IDcom.tuvimer.emlakmuayenesi
Installs100+

EMLAK MUAYENESİ, Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVİMER) ARGE ekibi tarafından geliştirilen Online Gayrimenkul Karar Destek Raporlaması’dır.

Gayrimenkul sektöründeki tecrübesi ve yönettiği big-data havuzu ile fark yaratan Türkiye Veri İşleme Merkezi, bünyesinde barındırdığı dataları liyakat sahibi uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile yorumlayarak EMLAK MUAYENESİ uygulaması üzerinden kullanıcılara açıyor.

Bu anlayıştan hareketle hayata geçirilen EMLAK MUAYENESİ uygulaması; karar aşamasındaki kullanıcılarına yardımcı olacak bilgi, deneyim ve know-how tecrübesini sunmaktadır.

EMLAK MUAYENESİ uygulamasında yer alan datalar, TUVİMER ARGE ekibi tarafından istatistik disiplininden yararlanılarak yorumlanıp, akıllandırma ve anlamlandırma süreçlerinden geçmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi, İkitelli Teknopark’ta faaliyetlerini sürdüren Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVİMER) tamamen bilimsel, güncel ve veriye dayalı analizlerde bulunmaktadır.

TUVİMER ARGE ekibi, EMLAK MUAYENESİ uygulamasında yer alan analizlerin kullanıcılar tarafından öznel ihtiyaçlara göre farklı yorumlanabileceğinin altını çizmektedir. Bu nedenle EMLAK MUAYENESİ uygulaması bir yatırım tavsiyesinde bulunmaktan ziyade karar verme aşamasına gelen gayrimenkul yatırımcısı için bir referans noktasıdır.

Yatırım esnasında yaşanabilecek sorunlardan Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVİMER) sorumlu tutulamaz.

What's New

EMLAK MUAYENESİ Mobil Uygulamamızı, sizlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu versiyon ile;

- Artık Emlak Muayenesi raporunuzu tapu, ruhsat, yetki belgesi ve resimler ekleyerek özelleştirebilirsiniz.
- Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Her türlü soru ve yorumlarınız için sosyal medya kanallarımızdan veya e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.twitter.com/EmlakMuayenesi
www.facebook.com/EmlakMuayenesi
info@tuvimer.com
See more
See more

See more