Shfleto - Filma me titra shqip icon

Shfleto - Filma me titra shqip

3.21.1

Descarga Shfleto - Filma me titra shqip APK para Android - Gratis - Última Versión

qr

Última Versión

Versión3.21.1 (211)
Actualizada18 de 08 de 2018
DesarrolladorShfleto
IDcom.shfletofilma
Descargas0+
CategoríaAplicaciones, Entretenimiento

Aplicación Shfleto - Filma me titra shqip

Shikoni filma DHE shkarkoni / seriale nga faqet si Filmaon apo Filma24.

Ky aplikacion ju mundëson ti shfletoni faqet që ofrojn filma me titra shqip, dhe ti shikoni me kualitet të lartë.

Shfleto është aplikacion i avancuar me disa karakteristika të veçanta:

•  Shikoni dhe shkarkoni çdo film dhe serial nga secila faqe.
•  Pa reklama të mërzitshme.
•  Shpejtësi shumë e mirë.

Për të shikuar filmat ju nevojitet një Video Player. Ne ju rekomandojm Mx Player.
Për të shkarkuar filmat ju nevojitet një Download Manager. Ne ju rekomandojm Advanced Download Manager.

Linqet:
MX Player: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad
ADM: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dv.adm

Ofrohen edhe filma te dubluar me titra shqip.

Nëse ju pëlqen aplikacioni mos harroni ta vlerësoni me 5 yje në Play Store dhe ta shpërndani me shokët. Ju faleminderit.

Important: Shfleto is a web browser, for more details see About Us section on the app.
Más información