Community fandoms all types of competition and a score for everyone!

Latest Version (APK)

Information

Packagecom.piotrmymusic.fandoms
Version1.0 (1)
Updated2017-10-18
Size3 MB
Installs 1,000
CategoryEntertainment

Tags

Free download Fandoms 1.0 apk app latest version for android

Description

Zobacz co uwielbiają młodzi ludzie i zakochaj się w Fandoms po pierwszym uruchomieniu ! Unikalne połączenie portalu społecznościowego i portalu z artykułami od użytkowników - zaskoczymy Cię rozmachem, z jakim tworzymy ten projekt. Twórz, komentuj, rozwiązuj quizy, bierz udział w wyzwaniach, zdobywaj osiągnięcia - sam(a) decydujesz jak korzystasz z Fandoms.

Rozbudowany system punktacji doceni każdą Twoją aktywność, liczne rankingi grupowe i indywidualne pozwolą wygrać nagrody a ciekawy system awansów i motywacji pomoże spełnić Twoje marzenia.

Na Fandoms.pl znajdziesz liczne fandomy związane z muzyką, serialami, telewizją, youtuberami, grami , książkami i wieloma innymi.

Zainstaluj Fandoms w Twoim smartfonie i bądź na bieżąco z wszystkim, co Cię interesuje albo... wyraź siebie, tworząc post, który trafi do tysięcy fanów tego, co kochasz.

What's New

Pierwsza wersja aplikacji projektu Fandoms, dostępnego też pod adresem www.fandoms.pl . Wkrótce mnóstwo nowych udogodnień dostępnych tylko w wersji jako aplikacja :)

Latest Version

Fandoms 1.0

Updated: 2017-10-18 (2 years ago)


qr-code