qr

Flaybo Place Mekan Ekleme,İşletme Bulma Platformu APK

A First Active 157,000 12,000 Property in Turkey General & Member Flaybo in Place

Version1.0.0 (2)
UpdatedMay 28, 2019 (2 years ago)
DeveloperFlaybo Group
CategoryApps, Travel & Local
IDcom.flayboplace.android
Installs500+

Flayboplace.com

Gittiğiniz her konumun meşhur bir yeri vardır. İşte bu yerleri keşfetmeniz için Türkiye’nin en iyi mekan rehberi olarak tanımlayabileceğimiz FlayboPlace hemen elinizin altında. İnsanların görmeden dönmeyin dediği bu mekanları keşfetmek için ise öncelikle haberdar olmak gerekli. İşte tam bu noktada size yardımcı olacak ve gittiğiniz yerden keyif almanızı sağlayacak muhteşem bir uygulama olan Flayboplace.com adresinden ve uygulamasından yararlanabilirsiniz.
Flayboplace.com birçok mekanı ve aynı zamanda birçok kullanıcıyı bir araya getirmeyi başarmış bir uygulama. Uygulamayı bir işletme sahibi olarak kullanmanız mümkün. Kendi işletmeniz ile ilgili fotoğrafları ve detayları yükleyebilir ve böylece gelen misafirlerinizin; konumunuz için yorum yapmasına yardımcı olabilirsiniz.
Uygulamayı kullanan ve çok gezen biri iseniz bu durumda da beğendiğiniz yerleri de uygulamaya ekleme imkanınız var. Uygulamaya ne kadar çok mekan eklenirse insanların da gidecekleri yerden haberdar olma imkanı ve keşfetme imkanı olur.
Bütün Türkiye genelinde arama yapan Flayboplace; dilerseniz belirli bir kelime kapsamında arama yapabilir. Kelime bazlı bir arama dışında bulunduğunuz konuma dair bir kategori seçerek ve bütçeniz için fiyat aralığını belirleyerek arama yapabilirsiniz. Örneğin; İstanbul genelinde, Cafe kategorisini seçerek, ılımlı ücret seçeneği ile arama yaparak size uygun olan cafe listesine ulaşabilirsiniz.
Flayboplace.com uygulaması sayesinde; gideceğiniz mekanın konumuna, hakkındaki bilgilere ve en önemlisi kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bir bölgenin popüler olan noktalarını keşfedebileceğiniz gibi kullanıcıların incelemeleri ve değerlendirmeleri sayesinde hangi noktalarda durmamanız gerektiğini de uygulama sayesinde keşfetmeniz mümkün. Bir mekanın kaç kişi tarafında değerlendirildiğini de gösteren uygulama bir yıldız sistemine bağlı olarak mekanların kalitesini ortaya koyuyor. 5 Yıldız alan bir mekanın görülmeye değer olduğunu söylemek mümkün.
Gideceğiniz konum ile ilgili yorumların da sizler için faydaları oldukça fazla. Örneğin; fotoğraflarını sevdiğiniz bir yerin eksikliklerini yorumlar ile öğrenebilir ve bu sayede rotanızı daha kaliteli bir yere çevirebilirsiniz.
Flayboplace sayesinde gittiğiniz konumda; maddi ve manevi olarak zorlanmayacaksınız. Konuma dair fotoğraflar ve fiyat bilgileri sayesinde kişilerin sürprizler ile karşılaşmasının önüne geçen uygulama içerisinde; cafe, restoran, otel, bar , clup ve aynı zamanda araç kiralama noktalarına dair bilgiler yer alıyor.

What's New

Ufak düzenlemeler yapıldı.

Email: sinancap53@gmail.com

See more