qr

Fotoğrafları geri yükle APK

Restore photos New 2019

Version5.2 (1)
UpdatedJan 30, 2019 (2 years ago)
Developerebruapps
CategoryApps, Tools
IDcom.ebru.apps.resim.silmek
Installs1,000+

Silinmiş Fotoğrafları Geri Yükle - resmi geri yükle, resmi geri yükle, silinen fotoğrafları geri yüklemenizi sağlayan bir fotoğraf kurtarma uygulamasıdır; silinen fotoğrafları ve kayıp resimlerinizi bulmak ve kurtarmak için mobil depolama alanınızı arayacaktır. taramayı tamamladıktan sonra silinen fotoğrafları kurtarmayı kolayca tekrar kolayca sağlayın, yalnızca geri yüklemek istediğiniz görüntüleri kontrol edin ve kurtarmak için geri yükle düğmesine tıklayın, görüntü kurtarma, resimleri geri yüklemek için cihazınızda bir klasör oluşturur.

görüntüyü geri yüklemek çok kolay ve silinmiş resimleri kurtarmak için kullanımı kolaydır, tek ihtiyacınız olan tek bir taramayla taramayı başlatmak, sabırlı olun ve görüntü kurtarma taramayı bitirip büyüyü görene kadar beklemektir! Arama tamamlandıktan sonra sonuçları göreceksiniz. Bazen geri yükleme resimleri, henüz silinmemiş olsalar bile bazı görüntüleri gösterebilir, ne bulunduğuna bağlı olarak daha düşük çözünürlükler de alabilirsiniz.

görüntüyü geri yükle, dahili depolama alanınızı ve SD kartınızı silinen görüntüler için tarayan ve silinen fotoğrafları birkaç saniye içinde geri yükleyen güçlü bir görüntü kurtarmadır. görüntü kurtarma özelliği sayesinde artık fotoğraf kayıpları konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, fotoğraf geri yükleme uygulamasını açın ve silinen fotoğrafları arayın ve silinen fotoğraf kurtarma işlemlerini geri yükleyin, silinen görüntüyü almak için tüm telefonunuzun dahili ve harici belleğini derinlemesine tarayabilirsiniz.

görüntüyü geri yüklemek tüm android kullanıcıları için kullanımı basit olacak şekilde tasarlanmış bir fotoğraf kurtarma android, tüm mobil klasörleri arayarak silinen resimleri kurtarmak için yardımcı olur ve tüm bunları kolayca kurtarmanıza izin verir.

- Kök gerekmez!
- Kolay kullanım ve Güzel UI Tasarım
- Hem dahili hem de harici hafıza tara (SD Kart)
- Silinen fotoğraflar için tüm klasörleri ve dosyaları tarar
- Tüm resim türlerini geri yükle: jpg, jpeg, png
- Derin tarama
- Geri yüklenen görüntüleri yönetmek için güzel galeri

Kayıp fotoğraflarınızı kurtarın ve android için bu basit ücretsiz fotoğraf geri yükleme uygulamasının keyfini çıkarın !, Silinen fotoğraflarınızın çoğunu yalnızca birkaç saniyede kurtarabilirsiniz, lütfen kaybolan fotoğrafınızın fotoğraf kurtarma işlemine bağlı olarak biraz zaman alabileceğini unutmayın. Cep telefonunuzun hafızasını ve taranan ve taranan klasörlerin sayısını kaydedin, görüntüyü geri yükleyin ve tüm fotoğraflarınızın keyfini cihazınıza geri yerleştirin.

görüntüyü geri yüklemek cihazınızı root gerekmeksizin akıllı telefonların çoğunda mükemmel çalışır, resimleri geri yüklemek JPG, PNG, GIF gibi farklı biçimlerle silinmiş fotoğrafları geri yüklemenize izin verir, bu yüzden bu resimleri kurtarmak için iyi bir çözüm arıyorsanız sizin için silinen resimleri kurtaracak doğru resim kurtarma uygulaması.

What's New

Fotoğrafları geri yükle

Email: bmadoza@gmail.com

See more
See more

See more