Les ailes sont une grande aventure spatiale dans l'espace avec jeu commence d'une façon amusante.

Publicité

Dernière version

Version
Mise à jour
15 mai 2018
Développeur
Catégories
Installations
10 000+

App APKs

Jeu Harika Kanatlar Uzayda

What do you think the new journey super wings space ?
Super Wings space's all age child and young can play easily. Now awardable in play store. Let's create super wings hero and start new journey in the space.

This game you can step the clouds and jump going to go move between planets. If get the green gold you can survive a white.

Together in the game keeping the starts this open the map and character.

Let's make score in the game with stars. newest game in the this area. Dont forget the download Super Wings game in the play store.

Harika Kanatlar Uzayda Oyunu ile yeni gezegenlerde yeni maceralara ne dersiniz ?

Her yaş çocuğun ve gencin rahatlıkla oynayabileceği Harika Kanatlar Uzayda Oyunu play store' de yerini aldı. Sizde Harika Kanatlar kahramanınızla yeni gezegenlerde zorluk dolu maceralarda yerinizi alın.

Harika Kanatlar Uzayda oyununda bulutlara basarak zıplayıp yeni gezegenlere giden yolda bir çok zorluk sizi bekliyor olacak. Yeşil altınları alarak oyun içerisinde geçici bir süre yanmama şansı sizleri bulacak.

Ayrıca oyun boyunca topladığınız yıldızlar' la birlikte yeni harita ve yeni karakteri alabileceksiniz.

Harika Kanatlar Uzayda Oyununda topladığınız yıldızlar ile skorunuzu artırın. Harika Kanat oyunları arasında en yenisi olan Harika Kanatlar Uzayda oyununu play store' den hemen edinmeyi unutmayın.
Lire la suite