qr

Free Calling & TexTs APK

Temporary Number for Private Calls and Messaging.

Version9.8 (1)
UpdatedOct 22, 2020 (1 month ago)
DeveloperBarış G.
CategoryApps, Events
IDfree.callingtexts
Installs1,000+

Özel aramalar ve mesajlaşma için ikinci bir hat. Ücretsiz numara.

**** ÜCRETSİZ İNDİRME İLE SINIRSIZ NUMARA ALIN ****

farklı ihtiyaçlarınız için özel bir telefon numarasıdır! Arama ve mesajlarınız için farklı bir numaraya ihtiyacınız olduğunda, 60'tan fazla ülkeden yerel numaralar almanızı sağlar. Özel aramalar ve kısa mesajlar için kullanabilirsiniz. Kişisel veya iş hayatınız için birden fazla hattı yönetebilirsiniz.

çağrı veya mesajlarınız için özel numaranızı kullanır. Cep telefonu numaranızla etkileşime girmez. Hushed, gizli reklamlar, flört, seyahat ve işiniz için mükemmeldir.

kullanmak kolay ve risksizdir. Sözleşme veya ek uğraş gerektirmez. Kaydolmak için herhangi bir doğrulama istemez. Konuşmalarınızı gizli tutabilir ve işiniz bittiğinde numaralarınızı yok edebilirsiniz. gizliliğinizi koruyun!


NEDEN BU UYGULAMA?

🚲 Seri ilanlarda alım satım mı yapıyorsunuz? Reklamınızda yayınlamak için geçici bir numara alın ve konuşmalarınızı uygulama ile yapın. Anlaşmanızdan sonra numaranızı silin!

❤️ Online Buluşma. numarasıyla kişisel yaşamınızın güvenliğini artırın. Tek kullanımlık numaranızı eşleşmelerinizle ve yeni tanıdığınız kişilerle paylaşın.

✈️ Uluslararası seyahat mi ediyorsunuz? Aileniz ve arkadaşlarınız uzun mesafe veya ek ücret ödemeden size yerel bir numaradan ulaşabilirler.

💼 İş için bir numaraya mı ihtiyacınız var? Cihazınıza fazladan bir numara ekleyin. İş konuşmalarınızda uygulama aracılığıyla müşterilerle bağlantıda kalın. İş hattınızı (hatta birden fazla) tek bir uygulamada yönetin!

🇺🇸 + 🇨🇦 + 🇬🇧 Kanada, ABD ve Birleşik Krallık'ta SINIRSIZ çağrı ve mesajlaşma hakkı alın. Sınırsız yerel arama dakikasının ve mesajların tadını çıkarın!***

***Yerel arama tüm numaralarda kullanılabilir. SMS ve MMS belirli ülkelerde mevcuttur.


UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

◆ Tek bir uygulama ile 2. bir telefon numarası alın, farklı numaralar ekleyin ve birden fazla hattı yönetin.

◆ Tam konuşma, kısa mesaj (SMS) ve resimli mesajlaşma / MMS.

◆ 60'tan fazla ülkede seçim yapabileceğiniz yerel numaralar.

◆ Her numara Özelleştirilebilir Sesli Mesaj, Otomatik Yanıt Mesajları, Çağrı Yönlendirme ve daha fazlası ile donatılmıştır!

ÖNEMLİ BİLGİLER

ücretsiz süresiz numara. SMS kısa kod hizmetleri veya doğrulama metinleriyle çalışmayabilir. 911 acil servislerinde kullanılamaz.

What's New

Özel aramalar ve mesajlaşmalar için geçici numara

Email: danhas454@gmail.com

See more
See more